Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.536,-
Nee
2004
2024-07-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 94-PP-KH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1388 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.127 kg is deze auto solide gebouwd. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 594 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1127 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1570 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-30 |
| APK vervaldatum | 2024-10-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 239.821 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2000-08-18 - 2006-02-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 11 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-GH-XJ | 2026-05-18 | |||
| 39-HJ-ZF | 2026-05-14 | |||
| 45-NS-DB | 2026-05-12 | |||
| 81-GZ-ZR | 2026-04-29 | |||
| 64-GV-LL | 2026-04-28 | |||
| 71-HG-KJ | 2026-03-28 | |||
| 81-NR-XL | 2026-03-29 | |||
| 58-HP-GV | 2026-03-28 | |||
| 26-GZ-DS | 2026-03-25 | |||
| 21-HF-ZR | 2026-05-07 | |||
| 52-NL-TN | 2026-03-20 | |||
| 47-HK-TS | 2026-03-14 | |||
| 90-PG-LL | 2026-03-25 | |||
| 77-NP-LB | 2026-03-06 | |||
| 49-GJ-VX | 2026-03-03 | |||
| 97-PS-HB | 2024-04-20 | |||
| 80-PR-XV | 2023-04-11 | |||
| 33-NH-PL | 2023-08-23 | |||
| 76-NB-TK | 2023-09-02 | |||
| 98-NJ-SL | 2026-01-13 | |||
| 83NGRL | 2020-06-25 | |||
| 98-PS-HB | 2024-09-19 | |||
| 12-PB-TP | 2022-01-16 | |||
| 83-HH-RV | 2025-06-04 | |||
| 31-NS-NH | 2021-01-07 | |||
| 69-NB-JV | 2021-07-29 | |||
| 90-NJ-ZR | 2024-11-29 | |||
| 51-GT-ZK | 2024-07-01 | |||
| 55-HH-TT | 2023-04-17 | |||
| 86-PG-LK | 2023-07-08 |