Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.358,-
Nee
2004
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Partner met kenteken 94-NR-VS is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 109 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1587 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dankzij 1.326 kg ligt deze auto stevig op de weg.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1455 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Eerste registratie | 2004-02-05 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
Peugeot Partner
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.498,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 230.324 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1210 |
| Periode | 2002-11-18 - 2010-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3713 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 169 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5 | 1 | € 14.060,- | € 3.086,- |
| 2002 | 5 | 1 | € 14.060,- | € 3.086,- |
| 2003 | 868 | 18 | € 3.702,- | |
| 2003 | 868 | 18 | € 3.702,- | |
| 2004 | 722 | 26 | € 3.893,- | |
| 2004 | 722 | 26 | € 3.893,- | |
| 2005 | 717 | 33 | € 19.111,- | € 4.076,- |
| 2005 | 717 | 33 | € 19.111,- | € 4.076,- |
| 2006 | 655 | 37 | € 19.816,- | € 4.252,- |
| 2006 | 655 | 37 | € 19.816,- | € 4.252,- |
| 2007 | 532 | 30 | € 19.814,- | € 4.334,- |
| 2007 | 532 | 30 | € 19.814,- | € 4.334,- |
| 2008 | 200 | 17 | € 20.137,- | € 4.302,- |
| 2008 | 200 | 17 | € 20.137,- | € 4.302,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 3.270,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 3.270,- | |
| 2010 | 12 | 6 | € 16.783,- | € 3.233,- |
| 2010 | 12 | 6 | € 16.783,- | € 3.233,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 55-PB-DS | |||
| 64-PN-PN | |||
| 57-PF-PK | |||
| 96-PD-XK | |||
| 03-PG-JB | |||
| 48-PV-GS | |||
| 66-NV-XH | |||
| 78-PD-LX | |||
| 45-NP-XN | |||
| 64-NS-DL | |||
| 15-NN-SL | |||
| 66-PF-XL | |||
| 54-PB-SX | |||
| 75-PL-GB | |||
| 77-XR-NJ | |||
| 25-RZ-GL | |||
| 55-SB-DR | |||
| 09-RG-XG | |||
| 18-RB-PB | |||
| 37-RJ-SJ | |||
| 39-RT-BK | |||
| 86-RZ-KL | |||
| 67-RN-SZ | |||
| 06-LV-DN | |||
| 83-LR-LN | |||
| 28-LL-KZ | |||
| 65-NG-KX | |||
| RT-722-N | |||
| 85-NF-FR | |||
| 19-LX-SR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-LL-KZ | 2026-05-22 | |||
| 12-ZH-HL | 2026-05-22 | |||
| 21-LR-PD | 2026-05-20 | |||
| 89-NZ-BL | 2026-05-19 | |||
| 22-XJ-HZ | 2026-05-19 | |||
| 27-TX-GF | 2026-05-10 | |||
| 12-ZJ-SJ | 2026-05-08 | |||
| 63-RD-LR | 2026-05-06 | |||
| 80-TS-JZ | 2026-05-01 | |||
| 08-RG-XG | 2026-04-30 | |||
| 31-LL-KZ | 2026-04-29 | |||
| 54-SF-HS | 2026-04-28 | |||
| 33-LX-GN | 2026-04-25 | |||
| 77-XX-XP | 2026-04-24 | |||
| 82-NS-XV | 2026-04-23 | |||
| HHP-81-P | 2026-04-23 | |||
| 49-PS-TS | 2026-04-22 | |||
| 43-LS-JS | 2026-04-18 | |||
| 65-NV-KT | 2026-04-17 | |||
| 37-NN-GP | 2026-04-17 | |||
| 65-SL-PJ | 2026-04-17 | |||
| 65-SR-JL | 2026-04-17 | |||
| RP-866-N | 2026-04-16 | |||
| 43-XN-TX | 2026-04-16 | |||
| 19-ZF-ZB | 2026-04-16 | |||
| 81-NK-HT | 2026-04-11 | |||
| 90-XX-NG | 2026-04-10 | |||
| 10-TN-HF | 2026-04-09 | |||
| 35-TK-RS | 2026-04-09 | |||
| 72-TX-SZ | 2026-04-09 |