Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.320,-
Nee
2003
2021-09-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 94-NH-DH is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 113 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 1.250 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1698 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-01-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 113 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2021-09-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-09-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-09-22 |
| APK vervaldatum | 2022-01-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 70-PN-XP | 2022-03-11 | |||
| 49NHGR | 2021-09-30 | |||
| 54PLHR | 2021-03-22 | |||
| 21-XT-BJ | 2022-06-13 | |||
| 66PDPZ | 2022-04-30 | |||
| 94PGFS | 2020-12-23 | |||
| 82-RD-VS | 2022-09-06 | |||
| 10-RV-RN | 2020-09-11 | |||
| 42-RP-FP | 2022-03-02 | |||
| 61-RV-FH | 2023-08-01 | |||
| 43-PF-HF | 2021-05-30 | |||
| 17-NJ-GP | 2022-01-19 | |||
| 96-NZ-NP | 2020-10-23 |