Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.589,-
Nee
2002
2024-05-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 94-JX-SX is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.006 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 05-07-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-30 |
| APK vervaldatum | 2025-07-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 93-HZ-PD | 2023-08-07 | |||
| 70-HV-PB | 2022-07-26 | |||
| 20-JR-JL | 2025-11-07 | |||
| 50JJLD | 2020-09-28 | |||
| 69-HZ-TD | 2022-04-08 | |||
| 81-JH-DD | 2020-11-14 | |||
| 87-HP-FF | 2021-10-02 | |||
| 08-HT-XP | 2022-04-20 | |||
| 41-JH-BV | 2020-11-20 | |||
| 94-HZ-GD | 2021-04-30 | |||
| 14JHBZ | 2021-12-04 | |||
| 83JBKJ | 2020-07-03 | |||
| 73-JG-XN | 2021-05-22 | |||
| 31JBDG | 2020-09-19 | |||
| 72-JB-FT | 2020-12-25 | |||
| 28-JK-TZ | 2023-10-15 | |||
| 32-JL-HB | 2022-08-30 | |||
| 82-HX-VZ | 2021-06-11 | |||
| 28-HZ-KH | 2022-05-10 | |||
| 43-JB-FT | 2023-06-26 |