Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.032,-
Nee
2003
2025-05-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 90-LK-NP is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met 1.365 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 359 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-06-2025. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-02-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-02-06 |
| APK vervaldatum | 2025-06-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
12 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 65LHZX | 2020-08-28 | |||
| 75-JG-NX | 2024-09-05 | |||
| 32-NB-SZ | 2020-05-29 | |||
| 15LJXD | 2020-07-30 | |||
| 21-LF-DK | 2022-02-10 | |||
| 89-LG-KF | 2023-07-08 | |||
| 47-GHB-7 | 2023-06-13 | |||
| 58-LP-JL | 2021-08-17 | |||
| 56-JR-XD | 2021-01-10 | |||
| 15LKSH | 2020-10-17 | |||
| 52LKBR | 2020-07-24 | |||
| 18-LF-LT | 2021-06-04 | |||
| 47LJDF | 2021-12-06 | |||
| 91-JZ-KL | 2023-11-17 | |||
| 69-JR-KD | 2023-03-07 | |||
| 58-JR-XD | 2020-06-09 | |||
| 87LTZZ | 2021-03-16 | |||
| 78-JN-FV | 2020-06-19 | |||
| 27-SJ-TR | 2025-11-04 | |||
| 85-JG-LN | 2024-05-19 | |||
| 07-JJ-PT | 2021-10-22 | |||
| 02-LD-JN | 2022-03-20 | |||
| 97LDVJ | 2021-11-27 | |||
| 80HZLG | 2021-09-18 |