Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.361,-
Nee
2002
2026-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 90-LD-VB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 63 pk. De motor heeft een inhoud van 1061 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Een laag gewicht van 875 kg zorgt voor extra dynamiek. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 288 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1061 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 895 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1165 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,48 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-22 |
| APK vervaldatum | 2027-03-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 113.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 72 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 900 |
| Periode | 2002-03-06 - 2007-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 413 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2002 | 372 | 10 | € 1.776,- | |
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2003 | 769 | 34 | € 8.936,- | € 1.778,- |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2004 | 602 | 24 | € 1.674,- | |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 815 | 23 | € 8.036,- | € 1.568,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2006 | 698 | 2 | € 7.636,- | € 1.470,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 97-LX-PK | |||
| 39-JV-BS | |||
| 04-JS-ZB | |||
| 21-JV-XT | |||
| 51-LG-BB | |||
| 24-PD-KK | |||
| 47-PD-GP | |||
| 76-LR-LG | |||
| 45-NF-RL | |||
| 80-RR-JN | |||
| 69-JJ-PB | |||
| 01-LG-TT | |||
| 82RGKN | |||
| 26-LN-JB | |||
| 02-SG-TL | |||
| 55-PL-ZR | |||
| 72-LG-BN | |||
| 94-JS-PK | |||
| 72-RV-DZ | |||
| 64-JX-GV | |||
| 95-LR-ZZ | |||
| 05-LG-BH | |||
| 91-RD-JH | |||
| 92-NZ-RT | |||
| 73-JV-JJ | |||
| 70-SXJ-6 | |||
| 36-JG-VB | |||
| 11-RV-JJ | |||
| 41-RL-RN | |||
| 53-JJ-PB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 89-PB-DK | 2026-05-27 | |||
| 17-RT-XN | 2026-05-26 | |||
| 54-PG-DB | 2026-05-25 | |||
| 17-NJ-TB | 2026-05-27 | |||
| 24-NP-BF | 2026-05-26 | |||
| 66-LB-HV | 2026-05-23 | |||
| 20-NB-KH | 2026-05-26 | |||
| 42-JL-NV | 2026-05-27 | |||
| 70-JR-PX | 2026-05-21 | |||
| 71-LV-VP | 2026-05-23 | |||
| 91-PD-HS | 2026-05-22 | |||
| 69-LF-NZ | 2026-05-22 | |||
| 15-RD-VL | 2026-05-20 | |||
| 67-PX-RP | 2026-05-22 | |||
| 79-JK-GN | 2026-05-26 | |||
| 44-RR-LD | 2026-05-21 | |||
| 63-JV-SF | 2026-05-18 | |||
| 64-RJ-NG | 2026-05-22 | |||
| 1-TJN-23 | 2026-05-18 | |||
| 85-PH-KS | 2026-05-17 | |||
| 68-RG-HZ | 2026-05-19 | |||
| 11-JX-GX | 2026-05-18 | |||
| 15-JP-DF | 2026-05-19 | |||
| 53-SB-PK | 2026-05-16 | |||
| 01-JV-LV | 2026-05-19 | |||
| 63-LN-FN | 2026-05-18 | |||
| 52-NK-KB | 2026-05-23 | |||
| 09-JS-VB | 2026-05-19 | |||
| 43-LS-BB | 2026-05-18 | |||
| 42-JL-HN | 2026-05-14 |