Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.151,-
Nee
2002
2022-01-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daewoo Kalos met kenteken 90-LB-JT is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 83 pk. De motor heeft een inhoud van 1399 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met 1.070 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 22-10-2002. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-01-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 83 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1125 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2022-01-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-25 |
| APK vervaldatum | 2027-01-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daewoo Kalos hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Daewoo Kalos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 151.036 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2002-08-15 - 2005-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1864 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LD-GL | 2026-05-18 | |||
| 42-NG-PD | 2026-05-06 | |||
| 42-NG-FH | 2026-04-29 | |||
| 31-LK-DG | 2026-04-15 | |||
| 80-LP-BJ | 2026-04-10 | |||
| 60-PJ-RK | 2026-04-07 | |||
| 23-JX-LN | 2026-03-04 | |||
| 62-NJ-FG | 2026-03-04 | |||
| 68-NK-NS | 2026-03-04 | |||
| 05-LP-KB | 2026-03-03 | |||
| JH-821-G | 2026-03-02 | |||
| 53LBGZ | 2021-07-28 | |||
| 71-LB-DN | 2021-07-28 | |||
| 50-LB-DN | 2021-04-08 | |||
| 52-NK-NR | 2022-08-18 | |||
| 97-JX-KD | 2022-05-06 | |||
| 16-JX-KF | 2022-04-23 | |||
| 31-LD-SR | 2020-12-29 | |||
| 78-LL-ZS | 2021-01-04 | |||
| 27-LB-FT | 2021-10-27 | |||
| 33-JZ-NK | 2020-09-14 | |||
| 68-NF-NR | 2022-04-15 | |||
| 81-LT-GX | 2024-11-25 | |||
| 21-NH-SN | 2020-07-30 | |||
| 16-LD-RS | 2020-12-30 | |||
| 32LDPH | 2020-08-28 | |||
| 27-LR-VP | 2021-07-02 | |||
| 87-LD-XV | 2024-09-27 | |||
| 60-LJ-DL | 2026-01-20 | |||
| 37-LD-PH | 2025-11-08 |