Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 30.435
€ 6.683,-
Nee
2009
2025-06-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 90-JRD-7 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 30.435. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 146 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.525 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 348 dagen in bezit. De APK is geldig tot 31-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 1.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1525 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1950 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-07-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-07-31 |
| APK vervaldatum | 2026-07-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 12 verkoopprijzen en 6 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 13 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 5.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
11 maanden6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 5.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 135.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1105 |
| Periode | 2007-03-26 - 2012-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 662 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 84 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 01-XF-DG | |||
| 22-ZD-XT | |||
| 27-XV-KT | |||
| 48-XD-DS | |||
| 03-GKK-3 | |||
| 18-JLX-1 | |||
| Z-487-FJ | |||
| 33-ZF-FK | |||
| 71-GLZ-9 | |||
| 44-ZF-FJ | |||
| G-967-ST | |||
| 12-XZ-RV | |||
| 59-XZ-NT | |||
| JJK-04-S | |||
| 06-ZD-XL | |||
| 17-ZD-XP | |||
| 55-KKV-1 | |||
| 17-RGH-1 | |||
| RX-254-H | |||
| 19-NLF-6 | |||
| 00-LXD-9 | |||
| 44-JRF-1 | |||
| 82-JKR-5 | |||
| 07-JHJ-5 | |||
| 87-RKH-8 | |||
| 99-JRK-9 | |||
| 10-RLT-7 | |||
| 71-XT-FJ | |||
| 12-GLP-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 54-XD-PK | 2026-05-11 | |||
| 68-XH-GB | 2026-05-21 | |||
| 79-XG-FP | 2026-05-19 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| 10-ZD-JH | 2026-04-17 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| 11-XH-GB | 2026-05-15 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 82-GPR-6 | 2026-03-27 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| 34-NZB-6 | 2026-03-17 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 19-JJN-2 | 2025-03-11 | |||
| 72-ZF-FN | 2025-07-17 | |||
| 22-ZB-RL | 2025-04-12 | |||
| 46-XZ-VT | 2024-03-14 | |||
| 29-HSP-4 | 2024-11-20 | |||
| 15-ZD-XP | 2025-01-11 | |||
| 13-XX-RJ | 2025-03-31 | |||
| 4-XFT-56 | 2023-11-18 | |||
| 26-XX-BD | 2023-01-13 | |||
| 15-XH-PR | 2023-03-18 | |||
| 53-GDK-2 | 2026-01-30 |