Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.625,-
Nee
2002
2025-09-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 90-HV-VL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met een massa van 1.034 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 24-12-2001 voor het eerst geregistreerd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 9 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1096 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-12 |
| APK vervaldatum | 2026-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
8 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 19JGXR | 2020-09-18 | |||
| 59JLFG | 2021-01-22 | |||
| 51-JL-KS | 2020-06-21 | |||
| 35HZXH | 2020-07-15 | |||
| 98-JB-KG | 2025-03-31 | |||
| 81-JG-XR | 2021-04-03 | |||
| 51-JN-GK | 2025-05-04 | |||
| 96-JL-FH | 2025-05-30 | |||
| 15-HZ-RP | 2022-12-11 | |||
| 41-HZ-TF | 2021-05-28 | |||
| 51-JL-VH | 2020-08-19 | |||
| 02JHDF | 2021-07-02 | |||
| 47-HZ-RN | 2022-12-17 | |||
| 53HZZV | 2020-06-25 | |||
| 72-HV-KK | 2023-07-15 | |||
| 13-HZ-RP | 2025-08-15 | |||
| 42HTHN | 2020-10-02 | |||
| 01-JD-KZ | 2020-09-04 | |||
| 64-JL-KT | 2025-11-22 | |||
| 63JDPK | 2020-09-01 |