Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.668,-
Nee
2001
2026-01-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Space Star met kenteken 90-HJ-PG is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1584 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Met een massa van 1.235 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 118 dagen in bezit. De APK is geldig tot 06-03-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1584 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1294 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1690 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-27 |
| APK vervaldatum | 2026-03-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Space Star MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 958 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Space Star
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 958,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 223.103 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 2001-04-19 - 2006-04-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6328 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 25 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 935 | 5 | € 3.607,- | |
| 2001 | 234 | 1 | € 4.353,- | |
| 2001 | 935 | 5 | € 3.607,- | |
| 2002 | 240 | 5 | € 4.541,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 4.354,- | |
| 2002 | 1589 | 6 | € 3.829,- | |
| 2003 | 1573 | 1 | € 3.860,- | |
| 2003 | 1573 | 1 | € 3.860,- | |
| 2003 | 273 | 4 | € 4.617,- | |
| 2004 | 1608 | 7 | € 3.707,- | |
| 2004 | 258 | 2 | € 4.374,- | |
| 2004 | 1608 | 7 | € 3.707,- | |
| 2005 | 608 | 6 | € 4.043,- | |
| 2005 | 148 | 4 | € 21.009,- | € 4.656,- |
| 2005 | 608 | 6 | € 4.043,- | |
| 2006 | 24 | 0 | € 5.086,- | |
| 2006 | 15 | 0 | € 4.124,- | |
| 2006 | 15 | 0 | € 4.124,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.358,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 35-PL-XG | |||
| 01-JS-ND | |||
| 40-PL-ZN | |||
| 98-PB-KX | |||
| 11-PN-SX | |||
| 47-JD-GH | |||
| 29-HX-TK | |||
| 02-ND-NR | |||
| 78-RV-ZS | |||
| 02-LZ-GR | |||
| 58-JH-TF | |||
| 34-JD-VD | |||
| 29-HF-ST | |||
| 36-JV-FS | |||
| 92-NZ-HD | |||
| 18-JL-XZ | |||
| 13-LX-SB | |||
| 04-RT-SB | |||
| 71-HG-VZ | |||
| 90-JV-BN | |||
| 02-LF-LH | |||
| 55-JJ-BG | |||
| 02-JV-BP | |||
| 71-PF-HX | |||
| 64-RD-DG | |||
| 96-JF-LH | |||
| 04-RK-PR | |||
| 87-LF-FZ | |||
| 40-JJ-GL | |||
| 97-NK-LP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-RV-TZ | 2026-05-23 | |||
| 62-HS-LV | 2026-05-22 | |||
| 65-PF-ZH | 2026-05-21 | |||
| 22-HB-BD | 2026-05-22 | |||
| 90-PH-HL | 2026-05-20 | |||
| 63-LL-SP | 2026-05-19 | |||
| 01-RX-DL | 2026-05-18 | |||
| 03-PZ-NH | 2026-05-18 | |||
| 66-RL-VH | 2026-05-16 | |||
| 11-JK-SL | 2026-05-23 | |||
| 56-NJ-NF | 2026-05-15 | |||
| 07-HT-KB | 2026-05-18 | |||
| 60-PD-RZ | 2026-05-11 | |||
| 54-NL-GK | 2026-05-26 | |||
| 14-JV-FS | 2026-05-18 | |||
| 84-LP-RX | 2026-05-13 | |||
| 38-PG-SP | 2026-05-07 | |||
| 10-PT-XK | 2026-05-07 | |||
| 09-PH-HN | 2026-05-17 | |||
| 28-LK-DV | 2026-05-05 | |||
| 40-PF-BT | 2026-05-21 | |||
| 93-NZ-JT | 2026-05-04 | |||
| 86-JB-RL | 2026-05-18 | |||
| 85-HP-TH | 2026-05-18 | |||
| 11-JN-GR | 2026-05-06 | |||
| 02-LB-BT | 2026-05-13 | |||
| 11-LR-NS | 2026-05-04 | |||
| 03-JV-DP | 2026-05-07 | |||
| 77-NV-PG | 2026-05-04 | |||
| 03-LR-NS | 2026-05-11 |