Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 33.654
€ 2.940,-
Nee
2014
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Sportsvan met kenteken 9-ZDB-58 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 33.654. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 110 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Met een massa van 1.350 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 08-12-2014. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 30-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 7.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1870 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-12-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-12-15 |
| APK vervaldatum | 2026-09-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Sportsvan
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
10 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 11.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 111.472 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1053 |
| Periode | 2014-05-05 - 2018-08-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3776 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 19 |
| Aantal import auto's | 1318 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 19 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 896 | 276 | € 32.599,- | € 2.634,- |
| 2014 | 776 | 227 | € 29.247,- | € 2.633,- |
| 2014 | 775 | 226 | € 29.255,- | € 2.633,- |
| 2015 | 1267 | 408 | € 33.227,- | € 2.872,- |
| 2015 | 937 | 280 | € 30.124,- | € 2.919,- |
| 2015 | 936 | 279 | € 30.114,- | € 2.918,- |
| 2016 | 944 | 361 | € 34.176,- | € 3.186,- |
| 2016 | 692 | 236 | € 31.210,- | € 3.197,- |
| 2016 | 692 | 236 | € 31.210,- | € 3.197,- |
| 2017 | 647 | 265 | € 35.152,- | € 3.540,- |
| 2017 | 438 | 175 | € 32.502,- | € 3.465,- |
| 2017 | 435 | 172 | € 32.494,- | € 3.487,- |
| 2018 | 22 | 8 | € 35.464,- | € 3.151,- |
| 2018 | 25 | 10 | € 31.960,- | € 3.591,- |
| 2018 | 25 | 10 | € 31.960,- | € 3.591,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| K-605-XL | |||
| 9-XTF-63 | |||
| 1-XBP-16 | |||
| KH-393-T | |||
| GX-498-Z | |||
| 3-ZPB-51 | |||
| 9-TXG-18 | |||
| 1-XGR-84 | |||
| 1-XNF-89 | |||
| 7-TXG-89 | |||
| 7-TXG-49 | |||
| K-523-VK | |||
| GD-676-S | |||
| GG-530-L | |||
| JN-779-T | |||
| 8-XFJ-25 | |||
| GK-041-Z | |||
| 1-XTF-61 | |||
| 8-TXG-97 | |||
| 1-XPP-55 | |||
| RB-552-V | |||
| 4-XPB-63 | |||
| 3-XPL-18 | |||
| 9-XRV-73 | |||
| HND-91-X | |||
| S-508-LZ | |||
| NK-202-T | |||
| Z-046-HN | |||
| L-784-XS | |||
| PB-487-N |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GN-563-H | 2026-05-22 | |||
| XP-083-N | 2026-05-22 | |||
| T-203-RR | 2026-05-20 | |||
| P-312-HP | 2026-05-19 | |||
| P-596-RN | 2026-05-15 | |||
| 2-ZSH-13 | 2026-05-15 | |||
| 2-XHL-28 | 2026-05-15 | |||
| JK-528-X | 2026-05-14 | |||
| KH-191-K | 2026-05-13 | |||
| PP-155-J | 2026-05-13 | |||
| PT-277-T | 2026-05-13 | |||
| HJ-355-J | 2026-05-12 | |||
| GD-932-R | 2026-05-11 | |||
| NT-213-L | 2026-05-09 | |||
| KR-437-X | 2026-05-07 | |||
| 4-XLJ-84 | 2026-05-06 | |||
| 3-XGF-58 | 2026-05-06 | |||
| JK-994-V | 2026-05-06 | |||
| KL-466-D | 2026-05-04 | |||
| TJ-967-Z | 2026-04-30 | |||
| HH-190-L | 2026-04-30 | |||
| NG-316-B | 2026-04-29 | |||
| HJ-456-P | 2026-04-28 | |||
| JPD-64-R | 2026-04-28 | |||
| PS-794-Z | 2026-04-28 | |||
| NJ-694-B | 2026-04-27 | |||
| H-360-HL | 2026-04-26 | |||
| GV-900-N | 2026-04-25 | |||
| J-469-VF | 2026-04-25 | |||
| NT-993-K | 2026-04-25 |