Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 13.190
€ 2.835,-
Nee
2014
2023-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Micra met kenteken 9-XLL-56 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Nissan was € 13.190. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 80 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1198 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.001 kg voor optimale prestaties. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 09-09-2014. Dit voertuig is al 1127 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 682 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 4.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1033 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1425 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-09-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-09-12 |
| APK vervaldatum | 2024-07-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 5 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Nissan Micra MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 5.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Micra
Eigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 5.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 88.220 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1074 |
| Periode | 2010-08-12 - 2017-12-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6189 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 70 |
| Aantal import auto's | 1735 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 70 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 17 | 8 | € 13.413,- | € 958,- |
| 2010 | 17 | 8 | € 13.413,- | € 958,- |
| 2011 | 2072 | 509 | € 13.336,- | € 955,- |
| 2011 | 2072 | 510 | € 13.335,- | € 955,- |
| 2011 | 513 | 122 | € 15.332,- | € 1.989,- |
| 2012 | 190 | 66 | € 15.116,- | € 1.804,- |
| 2012 | 955 | 380 | € 13.110,- | € 1.030,- |
| 2012 | 955 | 380 | € 13.110,- | € 1.030,- |
| 2013 | 150 | 52 | € 16.246,- | € 2.265,- |
| 2013 | 442 | 165 | € 13.569,- | € 1.839,- |
| 2013 | 444 | 167 | € 13.572,- | € 1.841,- |
| 2014 | 683 | 185 | € 14.031,- | € 2.219,- |
| 2014 | 681 | 183 | € 14.033,- | € 2.225,- |
| 2014 | 272 | 70 | € 16.397,- | € 2.890,- |
| 2015 | 838 | 242 | € 14.179,- | € 2.144,- |
| 2015 | 349 | 74 | € 16.625,- | € 3.256,- |
| 2015 | 837 | 241 | € 14.180,- | € 2.142,- |
| 2016 | 746 | 142 | € 15.022,- | € 2.771,- |
| 2016 | 270 | 63 | € 17.628,- | € 3.364,- |
| 2016 | 746 | 142 | € 15.022,- | € 2.771,- |
| 2017 | 434 | 101 | € 15.384,- | € 2.838,- |
| 2017 | 68 | 16 | € 17.995,- | € 3.571,- |
| 2017 | 431 | 98 | € 15.390,- | € 2.847,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 4-KJG-57 | |||
| 5-KBK-05 | |||
| 31-RZD-6 | |||
| 63-TKR-9 | |||
| JX-873-H | |||
| H-184-VX | |||
| TH-562-G | |||
| JK-664-J | |||
| 72-SGR-3 | |||
| KDR-83-S | |||
| XX-129-T | |||
| 4-ZHV-55 | |||
| Z-601-LT | |||
| P-164-TD | |||
| L-151-GH | |||
| HZ-946-R | |||
| GG-395-D | |||
| GFR-07-T | |||
| S-893-GP | |||
| NJ-396-K | |||
| NB-773-R | |||
| 01-PJX-5 | |||
| GN-637-Z | |||
| KBK-16-Z | |||
| HK-568-P | |||
| 7-TTX-90 | |||
| GR-042-H | |||
| 05-PVR-5 | |||
| K-932-NL | |||
| 1-SZB-28 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 2-ZGZ-95 | 2026-05-21 | |||
| S-325-JH | 2026-05-07 | |||
| GBF-46-H | 2026-05-07 | |||
| JB-737-Z | 2026-05-18 | |||
| JT-716-N | 2026-05-06 | |||
| GR-860-L | 2026-05-04 | |||
| GS-317-Z | 2026-05-04 | |||
| GNS-65-X | 2026-05-22 | |||
| KDG-30-V | 2026-04-28 | |||
| TH-548-J | 2026-04-27 | |||
| JXP-87-S | 2026-04-30 | |||
| HT-678-Z | 2026-05-20 | |||
| 81-SXJ-9 | 2026-05-22 | |||
| L-683-JH | 2026-05-11 | |||
| G-773-VL | 2026-04-25 | |||
| R-129-VZ | 2026-05-13 | |||
| 03-RHG-4 | 2026-05-03 | |||
| S-854-LP | 2026-05-12 | |||
| GVG-10-N | 2026-05-22 | |||
| 7-THX-20 | 2026-05-19 | |||
| 3-XLT-82 | 2026-05-18 | |||
| XT-194-D | 2026-04-29 | |||
| 2-ZLK-47 | 2026-05-22 | |||
| HT-206-L | 2026-05-20 | |||
| 4-ZHV-57 | 2026-05-18 | |||
| 4-KDZ-17 | 2026-05-21 | |||
| 82-RSL-1 | 2026-04-30 | |||
| 7-TTT-63 | 2026-05-11 | |||
| 8-KBV-37 | 2026-05-12 | |||
| G-761-XH | 2026-05-09 |