Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 103.880
€ 15.531,-
Ja, 2014
2013
2024-10-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz M-Klasse met kenteken 9-TLJ-33 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 103.880. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 258 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2987 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.175 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 14-03-2014. De huidige eigenaar heeft deze auto al 577 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 159 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 17.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2987 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 259 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2175 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2950 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-03-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-10-30 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz M-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 20.195 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.470 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz M-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er kan water langs de achterzijde het voertuig binnendringen en in de uitsparing van het reservewiel terechtkomen in de kofferruimte.
Het water kan in contact komen met de regeleenheid van de brandstofpomp. Als gevolg daarvan kan de brandstoftoevoer naar de motor onderbroken worden waardoor de motor plotseling kan uitvallen met een ongeval als gevolg.
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Het voertuig zal worden gecontroleerd op het binnendringen van water. Indien dit het geval is zullen wij dit bijwerken en indien nodig de regeleenheid van de brandstofpomp vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 20.195,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 222.148 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2011-04-13 - 2016-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2239 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Aantal import auto's | 987 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Import percentage | 44% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 188 | 88 | € 98.490,- | € 15.496,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 87.473,- | € 14.625,- |
| 2012 | 860 | 376 | € 102.569,- | € 16.515,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 115.447,- | € 25.820,- |
| 2013 | 596 | 263 | € 103.090,- | € 16.317,- |
| 2014 | 399 | 178 | € 107.518,- | € 17.189,- |
| 2015 | 194 | 81 | € 110.178,- | € 17.722,- |
| 2015 | 1 | 0 | € 99.279,- | € 26.676,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 111.189,- | € 3.456,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SG-710-T | |||
| ZB-888-H | |||
| HPL-66-X | |||
| GB-971-V | |||
| 86-ZVV-5 | |||
| 8-KZG-66 | |||
| GF-919-T | |||
| HK-988-G | |||
| 32-TRK-4 | |||
| 3-SLV-91 | |||
| 55-XVJ-4 | |||
| 2-SKX-17 | |||
| SH-935-P | |||
| 8-ZDV-76 | |||
| 1-TFR-45 | |||
| 74-SXL-3 | |||
| RB-053-P | |||
| 62-XST-6 | |||
| P-067-SL | |||
| KN-370-J | |||
| 1-XVH-40 | |||
| ND-021-X | |||
| K-408-JH | |||
| 2-SNG-08 | |||
| KS-549-T | |||
| 74-TPB-7 | |||
| H-361-FP | |||
| 3-SBF-44 | |||
| 4-KBT-30 | |||
| 4-THD-77 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZS-498-V | 2026-05-11 | |||
| 28-XVG-1 | 2026-05-14 | |||
| TH-457-S | 2026-05-03 | |||
| KB-668-J | 2026-05-06 | |||
| GX-730-V | 2026-04-29 | |||
| N-070-LK | 2026-04-22 | |||
| 58-ZVS-7 | 2026-04-17 | |||
| 07-XDZ-3 | 2026-05-16 | |||
| GR-015-H | 2026-04-06 | |||
| R-264-KT | 2026-04-04 | |||
| GK-781-B | 2026-03-27 | |||
| JK-105-P | 2026-03-25 | |||
| NN-833-N | 2026-03-23 | |||
| P-060-LL | 2026-03-25 | |||
| SJ-406-X | 2026-03-26 | |||
| 73-XDD-6 | 2026-03-21 | |||
| XN-682-H | 2026-03-20 | |||
| 18-XDD-7 | 2026-03-19 | |||
| 5-TGP-53 | 2026-03-21 | |||
| 44-ZGS-2 | 2026-03-19 | |||
| HF-703-D | 2026-03-30 | |||
| 6-ZLJ-00 | 2026-03-12 | |||
| SR-546-H | 2026-03-27 | |||
| HR-650-X | 2026-03-07 | |||
| T-528-DF | 2026-03-08 | |||
| 72-ZRL-9 | 2024-11-17 | |||
| 7-KRF-58 | 2023-10-28 | |||
| 5-KBG-31 | 2020-12-25 | |||
| 3-KBT-41 | 2021-03-20 | |||
| R742FZ | 2022-11-24 |