Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 26.382
€ 954,-
Nee
2013
2026-02-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken 9-SLZ-84 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 26.382. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 3.3 l/100 km. Met 1.260 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 8 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1730 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-11-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-11-22 |
| APK vervaldatum | 2026-05-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon stationwagen
|
Nu te koop
22 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 4.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.378 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 4.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 299.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 802 |
| Periode | 2013-10-28 - 2015-07-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1559 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 7 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 532 | 0 | € 25.699,- | € 928,- |
| 2013 | 532 | 0 | € 25.699,- | € 928,- |
| 2014 | 1013 | 5 | € 26.395,- | € 1.051,- |
| 2014 | 1013 | 5 | € 26.395,- | € 1.051,- |
| 2015 | 14 | 2 | € 27.731,- | € 1.762,- |
| 2015 | 14 | 2 | € 27.731,- | € 1.762,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-SPJ-46 | 2026-05-18 | |||
| 4-ZHT-16 | 2026-05-13 | |||
| 6-ZFT-33 | 2026-05-21 | |||
| 2-TDZ-44 | 2026-05-14 | |||
| 1-SVJ-47 | 2026-05-02 | |||
| 5-SPL-58 | 2026-05-05 | |||
| 2-XLN-88 | 2026-05-03 | |||
| 1-SVZ-47 | 2026-05-11 | |||
| 1-SZF-84 | 2026-05-02 | |||
| 4-XHN-54 | 2026-04-28 | |||
| 1-XZX-81 | 2026-05-02 | |||
| 6-XSH-63 | 2026-05-11 | |||
| 2-TSZ-63 | 2026-04-18 | |||
| 6-SXP-82 | 2026-04-17 | |||
| 9-XZV-40 | 2026-04-14 | |||
| 6-XJP-87 | 2026-04-19 | |||
| 1-SLT-26 | 2026-05-03 | |||
| 5-XDG-00 | 2026-04-17 | |||
| 8-TJZ-80 | 2026-05-15 | |||
| 7-SXF-59 | 2026-04-23 | |||
| 2-SVJ-68 | 2026-04-12 | |||
| 9-SLZ-64 | 2026-05-09 | |||
| 3-SXT-96 | 2026-04-16 | |||
| 2-SXF-08 | 2026-03-31 | |||
| 8-SXF-52 | 2026-04-03 | |||
| 1-XGN-59 | 2026-04-19 | |||
| 4SPJ44 | 2026-05-06 | |||
| 3-XLP-23 | 2026-04-09 | |||
| 9-SVS-32 | 2026-04-15 | |||
| 4-SRP-07 | 2026-03-17 |