Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.276
€ 2.125,-
Nee
2013
2024-12-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken 9-SFR-21 is op kenteken gezet in 2013. De nieuwwaarde van deze Audi bedroeg € 36.276. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1395 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.300 kg voor optimale prestaties. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 11-09-2013. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 6.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1300 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1785 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-09-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-09-17 |
| APK vervaldatum | 2026-09-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 8.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 8.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 195.697 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 874 |
| Periode | 2013-04-17 - 2015-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 719 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Aantal import auto's | 169 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 160 | 51 | € 40.287,- | € 1.642,- |
| 2013 | 349 | 97 | € 35.967,- | € 1.829,- |
| 2013 | 348 | 96 | € 35.961,- | € 1.834,- |
| 2014 | 424 | 85 | € 40.074,- | € 2.020,- |
| 2014 | 354 | 71 | € 37.289,- | € 2.147,- |
| 2014 | 354 | 71 | € 37.289,- | € 2.147,- |
| 2015 | 7 | 0 | € 38.062,- | € 2.475,- |
| 2015 | 16 | 1 | € 36.476,- | € 2.335,- |
| 2015 | 16 | 1 | € 36.476,- | € 2.335,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TS-980-S | 2026-05-12 | |||
| 4-TSG-11 | 2026-05-02 | |||
| 8-TDV-53 | 2026-05-15 | |||
| L-511-KB | 2026-05-03 | |||
| 9-SGJ-25 | 2026-05-13 | |||
| 8-SVH-75 | 2026-05-05 | |||
| 7-SHR-12 | 2026-04-08 | |||
| H-835-VK | 2026-05-09 | |||
| 6-SNH-45 | 2026-04-30 | |||
| 7-XKT-38 | 2026-04-24 | |||
| 7-TJP-01 | 2026-04-18 | |||
| PN-351-D | 2026-04-10 | |||
| N-131-LB | 2026-04-08 | |||
| 6-TPS-30 | 2026-04-08 | |||
| 4-XDN-55 | 2026-04-07 | |||
| 8-ZHF-00 | 2026-04-08 | |||
| 1-XLJ-37 | 2026-03-24 | |||
| 5-TDX-25 | 2026-04-01 | |||
| 9-TNN-31 | 2026-03-31 | |||
| GLV-01-L | 2026-03-15 | |||
| 1-TRR-99 | 2026-03-10 | |||
| 6-XDN-12 | 2026-03-23 | |||
| 4-KVF-96 | 2026-03-21 | |||
| XD-269-D | 2026-04-08 | |||
| JXZ-28-N | 2026-03-20 | |||
| 9-KPP-43 | 2026-03-17 | |||
| 6-SRJ-16 | 2026-03-01 | |||
| 4-TRN-70 | 2026-03-10 | |||
| 2-TSX-48 | 2026-02-28 | |||
| JGS-36-Z | 2026-03-08 |