Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.416,-
Nee
2002
2023-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 89-JV-BX is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.148 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1108 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-01-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-06 |
| APK vervaldatum | 2027-01-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 919 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 919,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 267.215 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 57-LJG-2 | |||
| 76-TF-TR | |||
| 63-TP-LV | |||
| 77-RT-FL | |||
| 98-SL-PH | |||
| 36-TN-PN | |||
| 87-SK-HL | |||
| 23-SK-RJ | |||
| 20-XH-TB | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 95-NJ-DR | |||
| 42-RL-KB | |||
| 67-RN-JJ | |||
| 89-TG-DL | |||
| 67-SL-PH | |||
| 87-SP-SV | |||
| 89-TF-LJ | |||
| 85-TK-RD | |||
| 39-RN-GZ | |||
| 37-SX-TT | |||
| 89-TK-JR | |||
| 79-SH-BF | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 09-TG-GR | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 07-TL-FB | |||
| 84-SH-JV | |||
| 75-SR-HD | |||
| 43-TD-VD | |||
| 52-ST-LG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 57-SV-NR | 2026-05-15 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 42-SR-DR | 2026-04-16 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |