Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.519,-
Nee
2002
2021-10-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 89-HZ-XF is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.006 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 22-01-2002. Dit voertuig is al 1683 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-10-2025. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2021-10-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-24 |
| APK vervaldatum | 2025-10-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 31-HV-RT | 2020-07-24 | |||
| 91-JH-DD | 2024-03-19 | |||
| 76-JR-PN | 2024-11-07 | |||
| 72-JH-DB | 2024-04-18 | |||
| 48HZLS | 2021-07-30 | |||
| 62JBHJ | 2021-12-06 | |||
| 04-HP-VJ | 2023-10-27 | |||
| 06-HV-ZG | 2022-02-05 | |||
| 44-JZ-GN | 2022-11-14 | |||
| 78-JB-DJ | 2022-07-19 | |||
| 86-JB-DH | 2024-09-02 | |||
| 59-JG-PJ | 2020-11-01 | |||
| 42JLNJ | 2020-12-25 | |||
| 83-JD-ZK | 2020-12-25 | |||
| 57-JL-XP | 2022-07-12 | |||
| 38-JB-VT | 2022-03-12 | |||
| 32-JH-BT | 2021-05-30 | |||
| 81-JP-FF | 2023-07-13 | |||
| 28HXSZ | 2021-06-03 | |||
| 86-JJ-DH | 2020-05-27 |