Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.750,-
Nee
2001
2026-03-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 89-HS-KX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.204 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 31-10-2001 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1380 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-16 |
| APK vervaldatum | 2027-03-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.600 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 169.271 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2000-05-17 - 2004-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2984 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 58-GB-NK | 2026-05-19 | |||
| 53-GH-BP | 2026-05-14 | |||
| 85-HT-KF | 2026-05-13 | |||
| 68-HB-GN | 2026-05-08 | |||
| 70-HK-BR | 2026-05-18 | |||
| 26-HR-JL | 2026-05-02 | |||
| 72-JK-BZ | 2026-04-29 | |||
| 29-GL-PD | 2026-04-27 | |||
| 36-HX-BZ | 2026-05-19 | |||
| 05-HX-BD | 2026-04-23 | |||
| 19-FR-KB | 2026-05-10 | |||
| 63-HL-PJ | 2026-04-14 | |||
| 36-FV-JG | 2026-04-15 | |||
| 19-HT-JD | 2026-04-23 | |||
| 26-JT-RH | 2026-05-13 | |||
| 89-HV-FK | 2026-05-15 | |||
| 86-JB-DT | 2026-03-30 | |||
| 60-HH-LS | 2026-03-25 | |||
| 03-HT-DH | 2026-03-23 | |||
| 99-GL-GG | 2026-03-22 | |||
| 37-HP-BT | 2026-03-16 | |||
| 87-HB-BH | 2026-04-23 | |||
| 16-HB-BL | 2026-03-14 | |||
| 47-JK-FJ | 2026-03-13 | |||
| 41-GZ-HJ | 2026-04-12 | |||
| 86-FZ-GN | 2026-03-23 | |||
| 62-LD-RF | 2026-03-09 | |||
| 87-GL-LT | 2026-03-08 | |||
| 99-HH-GR | 2026-03-05 | |||
| 83-LR-XZ | 2026-02-26 |