Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 864,-
Nee
2001
2020-07-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos Prime met kenteken 88HRKL is afkomstig uit het bouwjaar 2001. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met slechts 922 kg is deze auto licht en wendbaar. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-11-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-19 |
| APK vervaldatum | 2020-11-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos Prime hatchback
|
Nu te koop
21 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Hyundai Atos Prime
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 812 |
| Periode | 2000-10-12 - 2003-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1404 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 20 | 0 | € 1.804,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2000 | 70 | 0 | € 1.336,- | |
| 2001 | 131 | 3 | € 1.756,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2001 | 1102 | 3 | € 1.184,- | |
| 2002 | 27 | 0 | € 1.696,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2002 | 231 | 2 | € 1.150,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2003 | 1 | 1 | € 1.304,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 1.249,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-GZ-RX | 2026-05-15 | |||
| 55-HS-HS | 2026-05-09 | |||
| 83-HX-FH | 2026-05-16 | |||
| 97-GG-ZX | 2026-05-21 | |||
| 63-GS-TG | 2026-05-02 | |||
| 54-HS-HS | 2026-05-05 | |||
| 48-HJ-RL | 2026-04-30 | |||
| 63-HN-DT | 2026-05-02 | |||
| 32-GJ-JB | 2026-04-20 | |||
| 73-GG-RH | 2026-04-16 | |||
| 33-HS-SH | 2026-04-14 | |||
| 18-GV-FX | 2026-05-15 | |||
| 86-HV-ZH | 2026-04-13 | |||
| 69-HN-JV | 2026-05-21 | |||
| 11-GX-GF | 2026-05-21 | |||
| 75-HH-NZ | 2026-04-07 | |||
| 38-HP-NJ | 2026-03-26 | |||
| 22-HN-PZ | 2026-03-24 | |||
| 06-KFR-5 | 2026-03-23 | |||
| 27-HX-FL | 2026-03-17 | |||
| 61-HV-ZH | 2026-03-11 | |||
| 03-GL-JD | 2026-03-09 | |||
| 95-HK-ZB | 2026-03-05 | |||
| 44-GX-GF | 2026-03-04 | |||
| 17-HV-HX | 2026-03-27 | |||
| 38-GS-TG | 2026-03-11 | |||
| 58-HL-LZ | 2020-06-14 | |||
| 11-HT-JV | 2023-07-20 | |||
| 40GZGL | 2020-05-25 | |||
| 94GNZV | 2020-10-06 |