Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.026,-
Nee
2000
2026-01-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 88-FJ-PF is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.564 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 28-03-2000. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 13 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1564 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1990 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-04-06 |
| APK vervaldatum | 2026-06-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 411.948 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1257 |
| Periode | 1999-06-01 - 2001-02-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 404 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 48 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 157 | 25 | € 9.568,- | |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 2000 | 245 | 23 | € 9.834,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 8.898,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-FG-JS | 2026-05-19 | |||
| 32-FN-BB | 2026-05-03 | |||
| 07-DX-VJ | 2026-04-10 | |||
| 41-GJR-6 | 2026-04-11 | |||
| JLF-12-S | 2026-05-16 | |||
| 39-JPV-5 | 2026-04-22 | |||
| 60-DR-LZ | 2026-04-16 | |||
| 07-FK-VL | 2026-05-11 | |||
| 11-DX-VJ | 2026-03-20 | |||
| KDB-70-G | 2026-04-16 | |||
| 95-DX-VH | 2026-03-11 | |||
| 99-FX-KZ | 2026-03-21 | |||
| 79-DL-HB | 2026-03-21 | |||
| 24-FG-VT | 2026-03-08 | |||
| 5-TRT-64 | 2026-03-06 | |||
| 27-LLJ-5 | 2026-03-05 | |||
| XJ-860-L | 2026-03-05 | |||
| 45-DR-TD | 2026-03-14 | |||
| 51-FN-VH | 2026-03-01 | |||
| 42-DS-RN | 2026-03-17 | |||
| 83-DZ-JF | 2026-02-28 | |||
| 77-FB-HK | 2026-02-26 | |||
| 95-DX-HR | 2026-03-04 | |||
| 09-DZ-ZK | 2026-02-25 | |||
| 27-FR-FV | 2022-09-12 | |||
| 22-DS-BN | 2025-05-30 | |||
| 54-FP-HK | 2020-08-21 | |||
| 69-FZ-DK | 2023-08-25 | |||
| 75-DS-ZV | 2024-11-09 | |||
| 08-FR-LZ | 2025-10-29 |