Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.922,-
Nee
2006
2026-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 88-TJ-VD is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.464 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 28-09-2006. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 28 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1658 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,87 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,71 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-10-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-11 |
| APK vervaldatum | 2026-06-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.262 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.262,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 298.600 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1071 |
| Periode | 2005-11-24 - 2009-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 511 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 2 | 0 | € 9.527,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 9.527,- | |
| 2006 | 130 | 7 | € 42.580,- | € 9.852,- |
| 2006 | 323 | 7 | € 37.879,- | € 8.875,- |
| 2006 | 323 | 7 | € 37.879,- | € 8.875,- |
| 2007 | 66 | 5 | € 9.997,- | |
| 2007 | 155 | 6 | € 8.707,- | |
| 2007 | 155 | 6 | € 8.707,- | |
| 2008 | 30 | 1 | € 36.474,- | € 8.446,- |
| 2008 | 30 | 1 | € 36.474,- | € 8.446,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 36.679,- | € 8.263,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 36.679,- | € 8.263,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 93-TF-ST | 2026-05-09 | |||
| 25-SR-ZL | 2026-05-15 | |||
| 42-TF-LF | 2026-05-05 | |||
| 99-TP-BS | 2026-04-29 | |||
| 99-ZD-HH | 2026-05-09 | |||
| 11-XB-DN | 2026-04-21 | |||
| 39-TS-XK | 2026-05-18 | |||
| 36-ZF-HG | 2026-04-07 | |||
| 22-SK-JV | 2026-05-10 | |||
| 69-TL-HJ | 2026-04-04 | |||
| 92-SX-KP | 2026-04-18 | |||
| 34-SJ-RG | 2026-03-24 | |||
| 41-XF-XV | 2026-04-14 | |||
| 63-SL-TF | 2026-03-14 | |||
| 89-XD-RH | 2026-03-25 | |||
| 06-TP-BR | 2026-03-11 | |||
| 18-TG-TS | 2026-03-05 | |||
| 31-TF-NV | 2025-05-09 | |||
| 44-HFT-9 | 2024-12-07 | |||
| 41-TD-FG | 2021-10-16 | |||
| 10-SZ-NS | 2024-05-28 | |||
| 35-TG-XF | 2025-01-23 | |||
| 89-TZ-GR | 2025-07-11 | |||
| 41-TK-HP | 2025-09-19 | |||
| 48-SX-RK | 2021-07-12 | |||
| 13-TD-KV | 2024-05-30 | |||
| 71-TP-BR | 2025-08-23 | |||
| 46-TB-XR | 2024-11-29 | |||
| 74-SF-ZD | 2025-12-02 | |||
| 49-TB-XR | 2025-11-01 |