Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.416,-
Nee
2005
2026-03-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A6 met kenteken 88-SB-HJ is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.595 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 31-10-2005. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 251 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1775 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2100 kg |
| Lengte | 5,02 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-11-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-11-03 |
| APK vervaldatum | 2027-02-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A6 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.825 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.822 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A6
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de bijrijdersairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechterd door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.825,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 248.402 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1127 |
| Periode | 2005-06-17 - 2011-10-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 11 | 1 | € 12.601,- | |
| 2005 | 11 | 1 | € 12.601,- | |
| 2006 | 112 | 7 | € 12.103,- | |
| 2006 | 46 | 4 | € 12.623,- | |
| 2006 | 112 | 7 | € 12.103,- | |
| 2007 | 82 | 6 | € 54.990,- | € 13.132,- |
| 2007 | 64 | 3 | € 12.200,- | |
| 2007 | 64 | 3 | € 12.200,- | |
| 2008 | 58 | 5 | € 45.917,- | € 10.070,- |
| 2008 | 58 | 5 | € 45.917,- | € 10.070,- |
| 2008 | 134 | 7 | € 48.663,- | € 11.445,- |
| 2009 | 42 | 0 | € 45.058,- | € 9.868,- |
| 2009 | 135 | 18 | € 49.174,- | € 9.794,- |
| 2009 | 42 | 0 | € 45.058,- | € 9.868,- |
| 2010 | 12 | 0 | € 47.995,- | € 9.685,- |
| 2010 | 204 | 10 | € 48.773,- | € 9.786,- |
| 2010 | 12 | 0 | € 47.995,- | € 9.685,- |
| 2011 | 5 | 0 | € 41.371,- | € 8.470,- |
| 2011 | 119 | 1 | € 47.894,- | € 9.451,- |
| 2011 | 5 | 0 | € 41.371,- | € 8.470,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 44.966,- | € 9.258,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 99-TH-XN | |||
| 97-GGH-5 | |||
| 86-JRT-7 | |||
| 65-TL-GG | |||
| 99-XL-HJ | |||
| 66-TP-VP | |||
| 85-HJV-8 | |||
| 02-XD-JH | |||
| 83-SZ-BG | |||
| 95-GJL-2 | |||
| 83-KZL-2 | |||
| 29-LFX-3 | |||
| 96-ZR-NF | |||
| 14-HKT-1 | |||
| 16-XG-PX | |||
| 96-SG-ZJ | |||
| 02-HKZ-3 | |||
| 16-GKV-2 | |||
| 75-GXX-5 | |||
| K-136-RD | |||
| 52-HVS-6 | |||
| 39-JDT-1 | |||
| 63-KGB-6 | |||
| 55-TX-XT | |||
| 46-NRJ-4 | |||
| 10-LFK-9 | |||
| 84-LKD-7 | |||
| 00-KPZ-7 | |||
| 85-SPF-1 | |||
| 91-HTG-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-TD-ND | 2026-05-20 | |||
| RK-007-D | 2026-05-18 | |||
| 82-TB-PB | 2026-04-25 | |||
| 77-HFV-9 | 2026-04-27 | |||
| 67-NHT-3 | 2026-04-17 | |||
| 22-GLJ-4 | 2026-05-06 | |||
| 82-JPT-9 | 2026-05-22 | |||
| 27-RJT-4 | 2026-05-21 | |||
| 01-JBV-6 | 2026-05-19 | |||
| 52-GXX-6 | 2026-05-16 | |||
| 73-XN-LT | 2026-04-20 | |||
| 38-TB-JZ | 2026-04-09 | |||
| 51-KJN-8 | 2026-05-01 | |||
| 70-NGJ-9 | 2026-04-29 | |||
| 39-RJT-7 | 2026-04-28 | |||
| 03-NNP-8 | 2026-04-19 | |||
| 04-NJK-2 | 2026-04-14 | |||
| 47-GSL-4 | 2026-03-31 | |||
| 31-SN-BT | 2026-03-20 | |||
| 25-LPB-1 | 2026-03-28 | |||
| 14-PND-4 | 2026-03-26 | |||
| 25-HDT-5 | 2026-03-30 | |||
| 01-HBF-6 | 2026-03-16 | |||
| 93-TF-NS | 2026-03-05 | |||
| 59-NFL-7 | 2026-03-14 | |||
| 09-SN-BV | 2026-03-25 | |||
| 24-TN-ZS | 2021-11-18 | |||
| 97-XH-PB | 2025-10-07 | |||
| 89-GVZ-8 | 2024-09-30 | |||
| 95-SB-PL | 2025-02-01 |