Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.860,-
Nee
2004
2023-11-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 88-PN-KG is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1388 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.140 kg is deze auto solide gebouwd. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 07-09-2004. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 23-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-09 |
| APK vervaldatum | 2026-04-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 239.821 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1134 |
| Periode | 2000-08-18 - 2006-02-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 11 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2000 | 61 | 1 | € 3.392,- | |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2001 | 936 | 8 | € 16.777,- | € 3.316,- |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.176,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2003 | 140 | 0 | € 3.725,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2004 | 191 | 2 | € 3.795,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 3.818,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 3.769,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-HJ-ZF | 2026-05-14 | |||
| 45-NS-DB | 2026-05-12 | |||
| 11-GH-XJ | 2026-05-18 | |||
| 64-GV-LL | 2026-04-28 | |||
| 81-GZ-ZR | 2026-04-29 | |||
| 81-NR-XL | 2026-03-29 | |||
| 58-HP-GV | 2026-03-28 | |||
| 71-HG-KJ | 2026-03-28 | |||
| 26-GZ-DS | 2026-03-25 | |||
| 21-HF-ZR | 2026-05-07 | |||
| 52-NL-TN | 2026-03-20 | |||
| 47-HK-TS | 2026-03-14 | |||
| 90-PG-LL | 2026-03-25 | |||
| 77-NP-LB | 2026-03-06 | |||
| 49-GJ-VX | 2026-03-03 | |||
| 78-NL-HF | 2025-05-15 | |||
| 66-ND-XF | 2021-01-05 | |||
| 30-NR-XK | 2024-01-12 | |||
| 94LNNF | 2021-07-27 | |||
| 56-GZ-JT | 2024-09-14 | |||
| 24-GR-FB | 2021-12-10 | |||
| 29-PB-KS | 2023-01-24 | |||
| 35HJTP | 2021-12-13 | |||
| 15-GZ-BH | 2023-06-23 | |||
| 69-HG-RT | 2023-11-20 | |||
| 99-JDH-7 | 2025-02-06 | |||
| 70-NP-LD | 2025-09-28 | |||
| 89GVTG | 2020-12-25 | |||
| 57HKXZ | 2021-03-10 | |||
| 60-GX-KK | 2023-12-23 |