Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.395,-
Nee
2004
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 307 CC met kenteken 88-PF-ZV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Met 1.532 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 14-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1551 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,35 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-22 |
| APK vervaldatum | 2027-04-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 307 CC cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 307 CC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 187.232 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 98 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 910 |
| Periode | 2003-10-07 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5160 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 1234 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 1 | ||
| 2003 | 27 | 12 | € 33.370,- | € 7.216,- |
| 2003 | 104 | 46 | € 34.260,- | € 7.131,- |
| 2003 | 104 | 46 | € 34.260,- | € 7.131,- |
| 2004 | 637 | 94 | € 34.760,- | € 8.465,- |
| 2004 | 2465 | 581 | € 33.029,- | € 7.700,- |
| 2004 | 2465 | 581 | € 33.029,- | € 7.700,- |
| 2005 | 364 | 61 | € 37.061,- | € 8.654,- |
| 2005 | 1275 | 300 | € 34.308,- | € 7.744,- |
| 2005 | 1275 | 300 | € 34.308,- | € 7.744,- |
| 2006 | 755 | 176 | € 35.497,- | € 7.737,- |
| 2006 | 755 | 176 | € 35.497,- | € 7.737,- |
| 2006 | 252 | 46 | € 38.282,- | € 8.955,- |
| 2007 | 331 | 73 | € 35.956,- | € 7.894,- |
| 2007 | 144 | 20 | € 38.490,- | € 9.126,- |
| 2007 | 331 | 73 | € 35.956,- | € 7.894,- |
| 2008 | 191 | 49 | € 35.783,- | € 7.037,- |
| 2008 | 88 | 15 | € 37.597,- | € 8.959,- |
| 2008 | 191 | 49 | € 35.783,- | € 7.037,- |
| 2009 | 39 | 9 | € 34.991,- | € 6.902,- |
| 2009 | 8 | 3 | € 38.504,- | € 6.286,- |
| 2009 | 39 | 9 | € 34.991,- | € 6.902,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 81-PB-LH | |||
| 19-GDL-8 | |||
| 09-JBJ-2 | |||
| 69-PS-TS | |||
| 16-XH-BV | |||
| 30-PX-BF | |||
| 34-NV-XJ | |||
| 41-NR-HV | |||
| 65-NT-DH | |||
| 97-PL-JR | |||
| 27-PF-DG | |||
| 20-NV-GJ | |||
| 87-JSG-8 | |||
| 65-LZV-6 | |||
| K-303-NJ | |||
| 06-SR-TD | |||
| 86-PJ-DX | |||
| JG-270-L | |||
| 85-NN-FG | |||
| 60-PJ-FV | |||
| 65-ZP-VF | |||
| 35-NN-DB | |||
| 72-TR-FK | |||
| 22-TH-HG | |||
| 41-PTN-7 | |||
| 12-XL-JS | |||
| 63-PF-JJ | |||
| NH-011-B | |||
| 31-KJJ-9 | |||
| 2-KJV-08 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-NN-DB | 2026-05-19 | |||
| 74-NZ-ZT | 2026-05-18 | |||
| 47-TX-VP | 2026-05-16 | |||
| 28-PG-DK | 2026-05-21 | |||
| 09-PR-RL | 2026-05-20 | |||
| 33-RR-RR | 2026-05-13 | |||
| 66-XL-JG | 2026-05-13 | |||
| 21-RS-SN | 2026-05-10 | |||
| 28-PK-NJ | 2026-05-13 | |||
| 46-TH-TJ | 2026-05-11 | |||
| 29-PT-DD | 2026-05-08 | |||
| 25-PT-KH | 2026-05-11 | |||
| 26-NV-HS | 2026-05-14 | |||
| 59-RL-VZ | 2026-05-15 | |||
| 44-NT-TV | 2026-05-13 | |||
| 03-GLP-9 | 2026-05-14 | |||
| 94-RFZ-7 | 2026-05-05 | |||
| KD-413-F | 2026-05-16 | |||
| 32-GVT-1 | 2026-05-03 | |||
| 38-PV-KR | 2026-05-06 | |||
| 43-NS-LF | 2026-05-19 | |||
| JN-311-H | 2026-05-06 | |||
| 1-SXL-16 | 2026-04-29 | |||
| 31-ZL-SZ | 2026-04-29 | |||
| 62-GGD-2 | 2026-05-20 | |||
| 97-NX-SB | 2026-04-26 | |||
| 36-SG-GF | 2026-04-27 | |||
| 46-PJ-VX | 2026-04-28 | |||
| 98-XS-RD | 2026-05-03 | |||
| 74-TP-PB | 2026-04-25 |