Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 88-NH-VJ is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met 1.475 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 32 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Eerste registratie | 2003-09-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2003-09-30 |
| APK vervaldatum | 2026-04-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De software in de rekeneenheid van de automatische parkeerrem reageert niet goed op mogelijke contactonderbrekingen in het electrische circuit.
De parkeerrem kan tijdens het rijden onbedoeld en onverwacht automatisch aangrijpen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de herprogrammering van de rekeneenheid van de automatische parkeerrem uitvoeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 200.785 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2003-08-08 - 2009-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 199 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 173 | 23 | € 29.638,- | € 6.500,- |
| 2004 | 723 | 61 | € 27.170,- | € 6.650,- |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2005 | 505 | 33 | € 30.897,- | € 7.459,- |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 666 | 42 | € 30.965,- | € 7.565,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2007 | 483 | 23 | € 31.491,- | € 7.875,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2008 | 380 | 12 | € 32.342,- | € 7.746,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- | |
| 2009 | 66 | 1 | € 7.670,- | |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 37-TL-HP | |||
| 92-LBT-5 | |||
| 09-XG-RF | |||
| 66-TN-KF | |||
| 74-TZ-VX | |||
| 79-XV-VN | |||
| 74-GZX-1 | |||
| 92-NZ-NR | |||
| 86-XJ-NR | |||
| 79-NN-XB | |||
| 04-ZG-VZ | |||
| 92-PD-GZ | |||
| 43-PD-ZX | |||
| 82-RX-JB | |||
| 40-NK-FX | |||
| 41-TB-BF | |||
| 71-TD-SV | |||
| 91-SH-KG | |||
| 55-ZG-VX | |||
| 69-TK-ZF | |||
| 77-XL-GR | |||
| 40-XG-NZ | |||
| 79-XT-FT | |||
| 08-RV-FJ | |||
| 69-TF-LN | |||
| 72-TX-JS | |||
| 10-PT-FF | |||
| 15-ZN-ST | |||
| 03-TG-XN | |||
| 26-XD-DK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 80-SZ-LS | 2026-05-22 | |||
| 63-TJ-ZJ | 2026-05-22 | |||
| 75-ZN-KR | 2026-05-17 | |||
| 77-HHZ-9 | 2026-05-23 | |||
| 12-TZ-LV | 2026-05-13 | |||
| 33-RV-JT | 2026-05-16 | |||
| 73-TJ-DL | 2026-05-21 | |||
| 16-SH-TR | 2026-05-11 | |||
| 73-SR-FX | 2026-05-19 | |||
| 56-PX-NB | 2026-05-09 | |||
| 96-SH-KG | 2026-05-10 | |||
| 51-TF-BJ | 2026-05-16 | |||
| 95-XF-JG | 2026-05-23 | |||
| 12-RZ-XZ | 2026-05-22 | |||
| 44-NJ-XF | 2026-05-11 | |||
| 01-RB-VN | 2026-05-15 | |||
| 94-ZP-KG | 2026-05-06 | |||
| 67-SR-TF | 2026-05-06 | |||
| 57-ZJ-KV | 2026-05-16 | |||
| 79-PF-HG | 2026-05-06 | |||
| 73-GDN-8 | 2026-05-03 | |||
| 77-TX-ZF | 2026-05-14 | |||
| 07-HTB-9 | 2026-05-22 | |||
| 04-TX-SL | 2026-05-07 | |||
| 68-XK-JR | 2026-05-18 | |||
| 80-ZH-TF | 2026-05-21 | |||
| 15-TX-PT | 2026-05-20 | |||
| 71-TT-KX | 2026-05-21 | |||
| 08-HBH-4 | 2026-05-22 | |||
| 52-RV-PK | 2026-04-30 |