Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.488,-
Nee
2005
2024-08-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 83-SB-GG is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 135 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dankzij 1.475 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-11-2024. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-11-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-11-17 |
| APK vervaldatum | 2024-11-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 223.444 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2003-08-08 - 2009-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 199 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 173 | 23 | € 29.638,- | € 6.500,- |
| 2004 | 723 | 61 | € 27.170,- | € 6.650,- |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2005 | 505 | 33 | € 30.897,- | € 7.459,- |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 666 | 42 | € 30.965,- | € 7.565,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2007 | 483 | 23 | € 31.491,- | € 7.875,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2008 | 380 | 12 | € 32.342,- | € 7.746,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- | |
| 2009 | 66 | 1 | € 7.670,- | |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 63-NV-BJ | |||
| 77-XB-SL | |||
| 16-TB-KN | |||
| 07-RR-RT | |||
| 79-ST-RV | |||
| 65-XB-VT | |||
| 47-SP-XS | |||
| 4-TXF-07 | |||
| 12-HDP-4 | |||
| 63-TX-HB | |||
| 40-ZP-HX | |||
| 18-JDJ-8 | |||
| 77-ZD-BB | |||
| 30-HJZ-2 | |||
| 37-RX-BK | |||
| 99-SN-NP | |||
| 57-XZ-DR | |||
| 18-SH-VT | |||
| 11-PT-BB | |||
| 29-SJ-FS | |||
| 16-HST-6 | |||
| 71-TT-TT | |||
| 69-TN-KF | |||
| 96-XD-HF | |||
| 33-XX-LN | |||
| 12-XF-RJ | |||
| 37-RV-NJ | |||
| 16-ZJ-NJ | |||
| 68-GXP-7 | |||
| 44-XN-LJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 34-SK-VF | 2026-05-22 | |||
| 79-ZL-PG | 2026-05-22 | |||
| 79-GJF-3 | 2026-05-20 | |||
| 70-GZX-1 | 2026-05-23 | |||
| 08-HBH-4 | 2026-05-22 | |||
| 71-TT-KX | 2026-05-21 | |||
| 15-TX-PT | 2026-05-20 | |||
| 80-ZH-TF | 2026-05-21 | |||
| 07-HTB-9 | 2026-05-22 | |||
| 74-ZL-PG | 2026-05-16 | |||
| 68-XK-JR | 2026-05-18 | |||
| 51-NP-KB | 2026-05-16 | |||
| 51-TF-SZ | 2026-05-11 | |||
| 63-TK-ZF | 2026-05-13 | |||
| 10-ZP-VS | 2026-05-12 | |||
| 77-TX-ZF | 2026-05-14 | |||
| 12-RZ-XZ | 2026-05-22 | |||
| 57-ZJ-KV | 2026-05-16 | |||
| 95-XF-JG | 2026-05-23 | |||
| 98-TN-NP | 2026-05-09 | |||
| 73-SR-FX | 2026-05-19 | |||
| 73-TJ-DL | 2026-05-21 | |||
| 77-HHZ-9 | 2026-05-23 | |||
| 03-TS-ST | 2026-05-07 | |||
| 07-GHX-1 | 2026-05-20 | |||
| 51-TF-BJ | 2026-05-16 | |||
| 42-XB-JL | 2026-05-02 | |||
| 97-XJ-RN | 2026-05-06 | |||
| 93-TD-GR | 2026-05-07 | |||
| 02-NR-HP | 2026-05-08 |