Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.038,-
Nee
2009
2025-06-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 16-HST-6 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.475 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 330 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-06-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-02-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-02-26 |
| APK vervaldatum | 2026-06-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 244.147 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2003-08-08 - 2009-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 199 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 219 | 26 | € 6.060,- | |
| 2003 | 173 | 23 | € 29.638,- | € 6.500,- |
| 2004 | 723 | 61 | € 27.170,- | € 6.650,- |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2004 | 619 | 34 | € 6.261,- | |
| 2005 | 505 | 33 | € 30.897,- | € 7.459,- |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2005 | 643 | 72 | € 6.957,- | |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 1265 | 41 | € 29.071,- | € 7.020,- |
| 2006 | 666 | 42 | € 30.965,- | € 7.565,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2007 | 483 | 23 | € 31.491,- | € 7.875,- |
| 2007 | 735 | 17 | € 29.878,- | € 7.256,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2008 | 380 | 12 | € 32.342,- | € 7.746,- |
| 2008 | 539 | 7 | € 30.528,- | € 7.162,- |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- | |
| 2009 | 66 | 1 | € 7.670,- | |
| 2009 | 128 | 2 | € 7.036,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-XP-HV | |||
| 99-SN-NP | |||
| 80-XV-VN | |||
| 77-ZD-BB | |||
| 44-XN-LJ | |||
| 30-HJZ-2 | |||
| 37-RX-BK | |||
| 18-JDJ-8 | |||
| 40-ZP-HX | |||
| 65-XB-VT | |||
| 12-HDP-4 | |||
| 33-XX-LN | |||
| 63-TX-HB | |||
| 79-ST-RV | |||
| 25-ZN-HP | |||
| 4-TXF-07 | |||
| 69-TN-KF | |||
| 16-TB-KN | |||
| 83-SB-GG | |||
| 18-SH-VT | |||
| 77-XB-SL | |||
| 68-GXP-7 | |||
| 24-XF-RJ | |||
| 63-NV-BJ | |||
| 07-RR-RT | |||
| 47-SP-XS | |||
| 57-XZ-DR | |||
| 41-XT-VL | |||
| 84-TG-NR | |||
| 66-GTP-4 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-ZL-PG | 2026-05-22 | |||
| 70-GZX-1 | 2026-05-23 | |||
| 79-GJF-3 | 2026-05-20 | |||
| 34-SK-VF | 2026-05-22 | |||
| 51-NP-KB | 2026-05-16 | |||
| 74-ZL-PG | 2026-05-16 | |||
| 51-TF-SZ | 2026-05-11 | |||
| 07-GHX-1 | 2026-05-20 | |||
| 07-HTB-9 | 2026-05-22 | |||
| 15-TX-PT | 2026-05-20 | |||
| 71-TT-KX | 2026-05-21 | |||
| 08-HBH-4 | 2026-05-22 | |||
| 80-ZH-TF | 2026-05-21 | |||
| 68-XK-JR | 2026-05-18 | |||
| 63-TK-ZF | 2026-05-13 | |||
| 98-TN-NP | 2026-05-09 | |||
| 12-RZ-XZ | 2026-05-22 | |||
| 77-TX-ZF | 2026-05-14 | |||
| 10-ZP-VS | 2026-05-12 | |||
| 42-XB-JL | 2026-05-02 | |||
| 97-XJ-RN | 2026-05-06 | |||
| 73-SR-FX | 2026-05-19 | |||
| 83-NR-GB | 2026-05-01 | |||
| 57-ZJ-KV | 2026-05-16 | |||
| 77-HHZ-9 | 2026-05-23 | |||
| 95-XF-JG | 2026-05-23 | |||
| 76-GRD-3 | 2026-04-30 | |||
| 73-TJ-DL | 2026-05-21 | |||
| 93-TD-GR | 2026-05-07 | |||
| 51-TF-BJ | 2026-05-16 |