Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz E-Klasse met kenteken 88-JJH-4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 77.468 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 170 pk. De motor heeft een inhoud van 2143 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Met 1.735 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-06-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2270 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,87 m |
| Eerste registratie | 2009-06-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-06-12 |
| APK vervaldatum | 2023-06-15 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz E-Klasse sedan
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 6.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz E-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 6.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 345.180 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2008-12-03 - 2012-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 786 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 269 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 2 | 1 | € 14.028,- | |
| 2009 | 460 | 153 | € 64.068,- | € 12.806,- |
| 2009 | 6 | 1 | € 59.321,- | € 12.611,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.599,- | |
| 2010 | 170 | 53 | € 63.526,- | € 11.751,- |
| 2010 | 13 | 2 | € 55.784,- | € 11.882,- |
| 2010 | 13 | 2 | € 55.784,- | € 11.882,- |
| 2011 | 153 | 61 | € 62.662,- | € 10.135,- |
| 2011 | 3 | 1 | € 66.928,- | € 10.282,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 64.072,- | € 13.467,- |
| 2012 | 1 | 1 | € 68.055,- | € 12.959,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-XFX-1 | 2026-05-19 | |||
| 93-HXS-6 | 2026-05-07 | |||
| 03-HZR-3 | 2026-05-08 | |||
| 83-TKF-2 | 2026-04-30 | |||
| 60-KFS-3 | 2026-04-21 | |||
| 06-JBB-5 | 2026-04-20 | |||
| 68-JKJ-8 | 2026-04-10 | |||
| 22-PFH-9 | 2026-04-03 | |||
| RH-856-B | 2026-03-17 | |||
| HHS-77-X | 2026-03-17 | |||
| 64-NRG-5 | 2026-03-12 | |||
| 04-KTN-1 | 2026-03-22 | |||
| NZ-958-B | 2026-03-08 | |||
| 21-LKH-1 | 2021-10-30 | |||
| 57-JLF-5 | 2024-03-28 | |||
| 20-LLS-7 | 2024-06-16 | |||
| 83-JHJ-9 | 2020-05-19 | |||
| 19JXS4 | 2025-01-05 | |||
| 40KPJ4 | 2020-07-15 | |||
| 88JLN8 | 2020-07-03 | |||
| 95-JLS-4 | 2021-06-12 | |||
| 20-LKV-7 | 2025-04-15 | |||
| 85SBT9 | 2020-06-23 | |||
| 11JNZ4 | 2021-05-12 | |||
| 79-PNG-9 | 2021-07-06 | |||
| 11-PFJ-3 | 2022-06-22 | |||
| 10-JLN-9 | 2022-04-23 | |||
| G-699-BJ | 2023-03-17 | |||
| 76-LBR-8 | 2021-12-03 | |||
| 98-JBX-8 | 2022-04-16 |