Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.357,-
Nee
2000
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 87-FR-BV is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 250 pk. De motor heeft een inhoud van 2319 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.4 liter per 100 km. Dankzij 1.668 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 7 dagen in bezit. De APK is geldig tot 19-10-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2319 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 251 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 14.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 8.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1668 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2130 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-25 |
| APK vervaldatum | 2026-10-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 2.500 |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Aantal dagen in bezit: 1541
Aantal dagen in bezit: 75
Aantal dagen in bezit: 27
Aantal dagen in bezit: 25
Aantal dagen in bezit: 118
Aantal dagen in bezit: 1082
Aantal dagen in bezit: 573
Aantal dagen in bezit: 5
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm
Schijf-, trommelrem loopt niet vrij
Dim-, grootlicht lichtoppervlak >25% afgenomen
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 315.975 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1001 |
| Periode | 2000-02-07 - 2004-06-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 900 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 268 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 380 | 104 | € 14.649,- | |
| 2000 | 183 | 55 | € 53.802,- | € 12.314,- |
| 2000 | 183 | 55 | € 53.802,- | € 12.314,- |
| 2001 | 311 | 100 | € 13.167,- | |
| 2001 | 138 | 38 | € 12.432,- | |
| 2001 | 138 | 38 | € 12.432,- | |
| 2002 | 113 | 35 | € 13.445,- | |
| 2002 | 47 | 14 | € 12.564,- | |
| 2002 | 47 | 14 | € 12.564,- | |
| 2003 | 70 | 22 | € 13.242,- | |
| 2003 | 49 | 15 | € 11.997,- | |
| 2003 | 49 | 15 | € 11.997,- | |
| 2004 | 26 | 7 | € 13.286,- | |
| 2004 | 22 | 9 | € 12.804,- | |
| 2004 | 22 | 9 | € 12.804,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 93-GF-LR | 2026-05-05 | |||
| KG-932-T | 2026-05-05 | |||
| 36-TP-JF | 2026-05-02 | |||
| 23-GG-XG | 2026-05-05 | |||
| 07-HG-DF | 2026-04-23 | |||
| KN-390-G | 2026-04-14 | |||
| 62-SK-DP | 2026-05-05 | |||
| 08-HS-XD | 2026-05-05 | |||
| XN-228-D | 2026-04-11 | |||
| 03-XG-RG | 2026-04-28 | |||
| 01-GG-FX | 2026-05-05 | |||