Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.565,-
Nee
2006
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 86-SL-NL is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 80 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1388 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Met 1.101 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 303 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1101 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-03-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-03-09 |
| APK vervaldatum | 2027-03-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 184.612 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1058 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JB-550-D | |||
| 11-XH-KR | |||
| 53-TT-XR | |||
| 86-JP-VN | |||
| 76-JT-DV | |||
| 68-TL-ZX | |||
| 04-JN-DV | |||
| 08-ZG-DK | |||
| 64-JP-GZ | |||
| 90-JL-PZ | |||
| 43-GLB-8 | |||
| 99-JN-JP | |||
| 22-GFB-1 | |||
| 31-LV-BS | |||
| 25-JZ-ZG | |||
| 51-LF-KK | |||
| 63-LP-NG | |||
| 76-LF-DS | |||
| 98-JN-HN | |||
| 09-NR-XL | |||
| 25-TF-JN | |||
| NJ-445-Z | |||
| 94-JN-JP | |||
| 90-SL-JK | |||
| 09-LS-VB | |||
| 06-RV-PX | |||
| 62-LD-HS | |||
| JJ-226-K | |||
| 79-LN-SH | |||
| 81-RK-LR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 74-LN-ND | 2026-05-21 | |||
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 72-LJ-JD | 2026-05-11 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 88-XL-ZR | 2026-05-12 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 17-TT-XS | 2026-05-12 | |||
| 90-JN-RN | 2026-05-03 | |||
| 52-JR-XR | 2026-05-02 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 38-JX-BV | 2026-05-13 | |||
| 40-ZG-NT | 2026-05-01 | |||
| 21-LL-LR | 2026-04-28 | |||
| 11-JS-VN | 2026-04-25 | |||
| 37-JK-GG | 2026-04-27 |