Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 68.405
€ 17.714,-
Nee
2005
2025-02-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5er Reihe met kenteken 86-RK-PD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 68.405. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 218 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2497 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.640 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 459 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 212 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 2.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 218 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1640 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2165 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-13 |
| APK vervaldatum | 2026-12-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 5er Reihe stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5er Reihe
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1132 |
| Periode | 2005-03-17 - 2007-09-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 42 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 137 | 46 | € 74.029,- | € 15.946,- |
| 2005 | 12 | 4 | € 66.594,- | € 12.964,- |
| 2005 | 12 | 4 | € 66.594,- | € 12.964,- |
| 2006 | 179 | 65 | € 75.746,- | € 15.388,- |
| 2006 | 28 | 12 | € 68.408,- | € 13.254,- |
| 2006 | 28 | 12 | € 68.408,- | € 13.254,- |
| 2007 | 42 | 14 | € 79.966,- | € 16.187,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 66.538,- | € 17.410,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 66.538,- | € 17.410,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 79.602,- | € 20.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-178-RF | 2026-04-19 | |||
| 9-XDK-91 | 2026-05-19 | |||
| 87-RS-ND | 2026-05-07 | |||
| 22-PHG-2 | 2026-03-31 | |||
| 31-SK-VK | 2026-03-27 | |||
| 91-RJ-ZR | 2026-03-24 | |||
| 86-XD-RX | 2026-03-19 | |||
| 56-RV-TK | 2026-03-18 | |||
| P-425-FF | 2026-03-17 | |||
| 03-SL-HB | 2023-08-07 | |||
| 23-TH-BJ | 2023-01-28 | |||
| 71-JGZ-5 | 2022-09-19 | |||
| 57-XZ-KB | 2024-01-15 | |||
| K-432-SH | 2024-03-26 | |||
| 16-JHG-2 | 2020-07-22 | |||
| 84-XJ-DS | 2021-01-12 | |||
| 25-SJ-HB | 2022-10-03 | |||
| 51-JJL-3 | 2021-01-13 | |||
| 38-SV-JJ | 2021-01-02 | |||
| 77-RV-GN | 2025-08-28 | |||
| L-329-RS | 2024-02-12 | |||
| JN-059-B | 2020-11-30 | |||
| 1-XPD-67 | 2020-09-19 | |||
| 28-TL-DG | 2022-05-05 | |||
| 81-RJ-JD | 2021-09-20 | |||
| 51-TR-JZ | 2025-09-17 | |||
| 03-RP-TX | 2020-05-23 | |||
| 00-KBS-8 | 2020-09-04 | |||
| H-169-JK | 2024-06-26 | |||
| 90-RZ-KT | 2024-01-23 |