Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.644,-
Nee
2004
2022-03-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 86-PR-SP is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 113 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met 1.250 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Deze auto werd op 15-10-2004 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 01-03-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 113 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-20 |
| APK vervaldatum | 2025-03-01 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 232.285 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 09SBNL | 2021-05-14 | |||
| 58-RB-ZP | 2021-08-06 | |||
| 40-RF-NF | 2023-02-19 | |||
| 66RKFL | 2021-03-15 | |||
| 71RHJK | 2020-05-22 | |||
| 25-RP-SH | 2022-11-21 | |||
| 56-RR-LK | 2025-02-24 | |||
| 37-PB-RL | 2025-10-30 | |||
| 47-RD-TK | 2020-12-20 | |||
| 23NGNS | 2021-06-17 | |||
| 44sgtt | 2020-09-15 | |||
| 27SBTD | 2022-10-08 | |||
| 72-PN-XP | 2020-07-31 |