Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.450,-
Nee
2001
2022-10-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 86-HS-VH is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.006 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 1284 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-16 |
| APK vervaldatum | 2022-11-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 157.146 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 60-JH-BV | 2025-02-24 | |||
| 82-JD-RL | 2025-02-03 | |||
| 77-HX-XL | 2023-06-26 | |||
| 96-JL-SZ | 2022-12-18 | |||
| 44-JH-BX | 2024-08-25 | |||
| 86-JF-SL | 2024-02-07 | |||
| 22-JL-NH | 2020-06-10 | |||
| 17-HX-XK | 2021-04-23 | |||
| 62-JB-HK | 2023-02-22 | |||
| 31HXXB | 2023-01-14 | |||
| 17-JL-NH | 2024-06-20 | |||
| 91-JH-BV | 2022-09-22 | |||
| 30-HP-PR | 2020-12-22 | |||
| 48-HT-KR | 2021-06-11 | |||
| 54-JB-ZH | 2025-01-14 | |||
| 02JBFZ | 2020-09-09 | |||
| 23-JL-NJ | 2023-07-21 | |||
| 89-JG-PL | 2025-01-05 | |||
| 04-HT-BV | 2025-12-09 | |||
| 83JGPJ | 2020-10-18 |