Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.281,-
Nee
2001
2024-03-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Wagon R+ met kenteken 86-HH-ZR is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 76 pk. De motor heeft een inhoud van 1298 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.005 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 789 dagen in bezit. De APK is geldig tot 04-10-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 76 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1355 kg |
| Lengte | 3,61 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-19 |
| APK vervaldatum | 2026-10-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Wagon R+ stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.485 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Wagon R+
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.485,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 123.360 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 28 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1189 |
| Periode | 2000-07-21 - 2003-03-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2321 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 95 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 1.609,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 1999 | 42 | 6 | € 1.574,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 2000 | 455 | 21 | € 2.477,- | |
| 2000 | 1397 | 39 | € 2.089,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 2.428,- | |
| 2001 | 1058 | 37 | € 2.393,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 803 | 37 | € 2.326,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 2.294,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 61-GX-SH | |||
| 01-GK-SF | |||
| 16-JJ-DV | |||
| 67-HR-NB | |||
| 47-SF-DK | |||
| 13-JT-DF | |||
| 35-FV-RL | |||
| 79-JD-NL | |||
| 54-GZ-KP | |||
| 89-GS-NL | |||
| 12-JN-HX | |||
| 53-JT-RG | |||
| 78-JL-NV | |||
| 07-HS-LZ | |||
| 57-JN-PL | |||
| 69-HR-KV | |||
| 30-JX-FT | |||
| 11-JB-DS | |||
| 91-HB-RX | |||
| 78-HS-RG | |||
| 88-LL-SV | |||
| 93-HS-TP | |||
| 01-JZ-GZ | |||
| 81-HX-TP | |||
| 85XLD5 | |||
| 61-GS-XN | |||
| 94-GZ-VD | |||
| 88-GT-DF | |||
| 66-HT-NN | |||
| 57-GS-DD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-JB-DS | 2026-05-20 | |||
| 52-JN-LS | 2026-05-20 | |||
| 21-GD-NT | 2026-05-19 | |||
| 31-HT-TD | 2026-05-21 | |||
| 21-HN-GS | 2026-05-16 | |||
| 07-FZ-PD | 2026-05-17 | |||
| 77-JD-ZS | 2026-05-23 | |||
| 53-JT-SF | 2026-05-04 | |||
| 51-GX-BX | 2026-05-01 | |||
| 21-GB-JK | 2026-05-01 | |||
| 04-JD-LH | 2026-05-07 | |||
| 77-LD-GZ | 2026-05-15 | |||
| 31-JS-FG | 2026-04-30 | |||
| 78-LK-RT | 2026-05-08 | |||
| 28-GX-VH | 2026-05-02 | |||
| 35-GV-XD | 2026-04-29 | |||
| 76-GG-LN | 2026-05-08 | |||
| 41-GV-XD | 2026-04-24 | |||
| 55-GP-SK | 2026-05-05 | |||
| 42-HS-BN | 2026-04-29 | |||
| 18-JN-KB | 2026-05-02 | |||
| 59-GT-JX | 2026-05-05 | |||
| 73-JF-DF | 2026-04-28 | |||
| 39-HF-PZ | 2026-05-03 | |||
| 44-GS-FN | 2026-05-01 | |||
| 71-JK-BT | 2026-04-28 | |||
| 17-JK-BT | 2026-05-23 | |||
| 27-HT-LT | 2026-05-18 | |||
| 40-GNH-4 | 2026-05-12 | |||
| 05-JG-PV | 2026-04-27 |