Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 86-BHV-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 400 pk. Dit model beschikt over een 12419 cc motor met 6 cilinders. De topsnelheid van deze Tgs bedraagt 90 km/h. Een fors gewicht van 7.175 kg geeft extra rijcomfort. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 18600 kg |
| Lengte | 6,42 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2016-11-17 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2016-11-17 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
3 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1546 |
| Periode | 2016-03-03 - 2016-11-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 20 | 0 | ||
| 2016 | 7 | 0 |