Kenteken check 85-RRP-9

Opel Astra Sports Tourer 1.7 CDTI

NL
85-RRP-9
Carscanner Score
5.5
5.5

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

2k tot 2k

Catalogusprijs

€ 31.100

BPM

€ 6.421,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2011

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Opel Astra Sports Tourer écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 85-RRP-9
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Opel Astra Sports Tourer 1.7 CDTI
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
192 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
11,7 s

Deze Opel Astra Sports Tourer met kenteken 85-RRP-9 is op kenteken gezet in 2011. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 31.100. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1686 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.5 liter per 100 km. Met een massa van 1.503 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 1570 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.000.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.686 cm³
Vermogen 125 pk (92 kW)
Koppel 280 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 5.5 l/100 km
Verbruik (snelweg) 3.9 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 4.5 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Actieradius op een volle tank (NEDC) 1.244 km
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,70 × 1,81 × 1,54 m
Wielbasis 2,69 m
Rijklaar gewicht 1.393 kg
Technische max. massa voertuig 1.960 kg
Bagageruimte 550 – 1.550 l
Tankinhoud 56 l
215 mm
215/50 R17 Rondom
215
breedte (mm)
50
profiel (%)
R17
velg (inch)
Velg 17
Eerste registratie 13 jul 2011
Eerste toelating in Nederland 13 jul 2011
APK vervaldatum 03 jun 2022 ↓
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 2.130

Bij een handelaar

€ 2.029

Bij een particulier

€ 1.928

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 1.725

Particuliere verkoop

€ 1.928

Verwachte statijd

18 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 531 per maand
PER MAAND
Groningen € 158/mnd
Fryslân € 157/mnd
Drenthe € 157/mnd
Overijssel goedkoopst € 154/mnd
Flevoland goedkoopst € 154/mnd
Gelderland € 159/mnd
Utrecht € 155/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 154/mnd
Zuid-Holland duurst € 161/mnd
Zeeland goedkoopst € 154/mnd
Noord-Brabant € 155/mnd
Limburg € 156/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Verzekering (WA) € 128
Brandstof € 117
Onderhoud & reparatie € 103
Banden € 16
Afschrijving € 13

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 92 dagen
31 mei 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 50 dagen
Bron 3 bronnen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 52 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

  • 13 jul 2011

    Eerste registratie

    Opel Astra Sports Tourer

  • 13 jul 2011

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 26 mrt 2015

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 27 feb 2021

    Eigenaar wijziging

    1 dag
  • 28 feb 2021

    Eigenaar wijziging

    4 maanden
  • 24 jul 2021

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 14 sep 2021

    Huidige eigenaar

    5 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Deze Opel Astra Sports Tourer heeft al 4 jaar en 4 maanden geen geldige APK; de keuring verliep op 3 juni 2022.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Opel Astra Sports Tourer op ongeveer € 2.000, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
De laatst bekende kilometerstand van deze Opel Astra Sports Tourer komt uit een advertentie van 24 juli 2021 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, 85-RRP-9 is geen importauto. De auto is op 13 juli 2011 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor 85-RRP-9 zijn geen terugroepacties geregistreerd.
De nieuwprijs van 85-RRP-9 was volgens de RDW € 31.100, inclusief btw en BPM.
85-RRP-9 is 2 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 28 februari 2021 en voor het laatst op 24 juli 2021. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
85-RRP-9 is voor het eerst toegelaten op 13 juli 2011. Op basis van die datum geldt 2011 als bouwjaar.

Algemene informatie

Model Opel Astra Sports Tourer stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2011
€
Gem. recente vraagprijs € 2.499,-
KM
Gem. recente kilometerstand 231.826 km
#
Recent aangeboden 1 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 887 · ± 2 jaar
Productieperiode 5 nov 2010 – 21 mrt 2012
Geregistreerde auto's in NL 163 waarvan 1 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 49 van 163 · 30% waarvan 1 in de laatste 12 maanden

Historie

Opel Astra Sports Tourer stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2010 4 registraties · 2 import 4 2 € 29.869,- € 4.747,- Gem. nieuwprijs € 29.869,- · Gem. BPM € 4.747,-
2011 deze auto 156 registraties · 45 import 156 45 € 31.862,- € 5.100,- Gem. nieuwprijs € 31.862,- · Gem. BPM € 5.100,-
2012 3 registraties · 2 import 3 2 € 31.732,- € 6.677,- Gem. nieuwprijs € 31.732,- · Gem. BPM € 6.677,-

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
49-RPS-2 2026-08-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
87-PLR-6 2025-01-08 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JL-836-L 2022-11-02 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
12-ZKG-4 2024-07-02 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GX-881-L 2022-11-10 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
43-PLD-7 2023-11-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
43-SGN-2 2023-04-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
92RBJ2 2021-04-04 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KJ-565-D 2022-10-08 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GV-106-F 2023-10-24 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
71-XNG-4 2021-08-26 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
68-RJV-4 2023-08-02 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
01-RLD-2 2021-05-31 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
25-RFZ-3 2021-09-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
30-SFH-2 2024-07-09 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
56-RSJ-8 2021-06-16 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HFD-06-Z 2025-03-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GX-706-H 2023-05-23 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
46-ZVH-5 2022-05-17 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
39-RLD-2 2025-01-31 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
78-ZSF-9 2024-08-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
RX-193-B 2024-03-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
86-RJD-9 2022-08-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
36-ZDJ-3 2022-02-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
12-ZVS-6 2021-08-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
01RBV7 2021-03-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1TVP17 2021-03-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
40RGF1 2020-07-26 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
71-RRT-1 2020-06-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15-RFR-2 2023-08-02 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 85-RRP-9 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X