Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.873,-
Nee
2004
2026-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 85-PH-DK is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1364 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Met 1.230 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Deze auto werd op 17-06-2004 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 317 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1230 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-24 |
| APK vervaldatum | 2027-04-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 196.079 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1006 |
| Periode | 2004-03-25 - 2010-11-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4408 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 591 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1408 | 52 | € 22.752,- | € 4.057,- |
| 2004 | 1408 | 52 | € 22.752,- | € 4.057,- |
| 2005 | 872 | 87 | € 21.075,- | € 4.483,- |
| 2005 | 8 | 0 | € 22.012,- | € 4.931,- |
| 2005 | 872 | 87 | € 21.075,- | € 4.483,- |
| 2006 | 40 | 7 | € 24.460,- | € 4.447,- |
| 2006 | 772 | 96 | € 20.170,- | € 4.352,- |
| 2006 | 772 | 96 | € 20.170,- | € 4.352,- |
| 2007 | 27 | 3 | € 22.875,- | € 4.551,- |
| 2007 | 453 | 50 | € 21.282,- | € 4.139,- |
| 2007 | 453 | 50 | € 21.282,- | € 4.139,- |
| 2008 | 372 | 80 | € 21.319,- | € 3.571,- |
| 2008 | 371 | 79 | € 21.319,- | € 3.566,- |
| 2008 | 21 | 5 | € 22.095,- | € 3.940,- |
| 2009 | 498 | 211 | € 20.740,- | € 3.002,- |
| 2009 | 22 | 11 | € 23.438,- | € 3.230,- |
| 2009 | 497 | 210 | € 20.740,- | € 3.000,- |
| 2010 | 33 | 15 | € 19.978,- | € 2.295,- |
| 2010 | 33 | 15 | € 19.978,- | € 2.295,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 63-XV-HG | |||
| 46-PP-BN | |||
| 40-PP-SP | |||
| 16-PK-JH | |||
| 37-SP-VN | |||
| 49-RK-ZR | |||
| 79-PG-TX | |||
| 80-SX-KZ | |||
| 19-XF-XN | |||
| JZ-444-L | |||
| SJ-918-F | |||
| 64-XH-RV | |||
| 55-RX-TH | |||
| 30-XD-NH | |||
| 20-GLR-6 | |||
| 29-XX-GK | |||
| 67-RT-JJ | |||
| 34-LNT-7 | |||
| 60-SB-SP | |||
| 07-PP-KN | |||
| 71-RR-SR | |||
| 97-SL-RH | |||
| 86-SJ-FG | |||
| 83-KFH-5 | |||
| 96-TJ-NL | |||
| 78-PH-NG | |||
| 79-KBV-1 | |||
| ZR-179-S | |||
| J-049-SX | |||
| G-873-KN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-SL-KZ | 2026-05-20 | |||
| 08-PH-BJ | 2026-05-15 | |||
| PP-686-J | 2026-05-16 | |||
| 02-ZG-DT | 2026-05-14 | |||
| 44-PT-ZP | 2026-05-09 | |||
| K-708-VK | 2026-05-15 | |||
| 80-RP-NG | 2026-05-15 | |||
| 64-XD-VB | 2026-05-06 | |||
| 46-SK-SF | 2026-05-05 | |||
| 52-SP-RP | 2026-05-04 | |||
| JG-941-F | 2026-05-05 | |||
| 06-JTJ-8 | 2026-05-20 | |||
| 15-SX-FK | 2026-05-10 | |||
| 59-PD-GJ | 2026-04-30 | |||
| 93-PV-LG | 2026-05-15 | |||
| 13-PV-LH | 2026-04-22 | |||
| 31-SH-RX | 2026-05-04 | |||
| 17-ZH-ZN | 2026-05-15 | |||
| 78-PJ-VL | 2026-04-13 | |||
| 22-RD-LJ | 2026-04-23 | |||
| 53-PP-NX | 2026-05-19 | |||
| 17-TJ-JT | 2026-05-18 | |||
| R-198-NS | 2026-05-20 | |||
| TD-327-F | 2026-04-14 | |||
| 40-XS-DD | 2026-04-03 | |||
| 26-XK-XD | 2026-04-01 | |||
| 94-RT-KL | 2026-04-02 | |||
| 08-NX-TH | 2026-04-24 | |||
| 49-LPP-1 | 2026-04-02 | |||
| 75-RS-XN | 2026-04-01 |