Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.006,-
Nee
2003
2020-07-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 85-LN-BN is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 139 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.365 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2020. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-11-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-05 |
| APK vervaldatum | 2024-11-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 11LJXD | 2021-01-13 | |||
| 03JTXR | 2020-08-08 | |||
| 21-LF-BL | 2024-05-27 | |||
| 17LFDK | 2020-07-28 | |||
| 17LBJK | 2021-01-07 | |||
| 83JVNF | 2020-11-01 | |||
| 67-JF-TG | 2025-09-15 | |||
| 27JBLJ | 2021-02-23 | |||
| 66-JV-DB | 2024-12-03 | |||
| 03-JP-DS | 2021-01-05 | |||
| 05-TF-TZ | 2022-09-28 | |||
| 75-JZ-TZ | 2023-11-26 | |||
| 30LHXL | 2021-10-09 | |||
| 89-LK-NP | 2025-09-08 | |||
| 93JKVZ | 2020-09-11 | |||
| 86LZSR | 2021-04-29 | |||
| 70JKPN | 2020-09-19 | |||
| 07JPDS | 2020-08-20 | |||
| 05-JL-ZP | 2023-04-16 | |||
| 90-LG-HS | 2020-07-05 | |||
| 79-LZ-VD | 2022-08-16 | |||
| 42JSGV | 2020-08-24 | |||
| 96-LN-ZX | 2022-07-28 | |||
| 10RTHG | 2020-11-30 |