Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.977,-
Nee
2008
2021-10-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat 500 met kenteken 85-HGD-2 is op kenteken gezet in 2008. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 69 pk. De motor heeft een inhoud van 1242 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Deze auto weegt 975 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 04-11-2008. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. Dit voertuig moet over 165 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 975 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1340 kg |
| Lengte | 3,55 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,30 m |
| Tenaamstelling | 2021-10-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-11-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-11-08 |
| APK vervaldatum | 2026-11-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat 500 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat 500
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 140.010 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1101 |
| Periode | 2008-02-29 - 2013-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13119 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 708 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 252 | 46 | € 2.413,- | |
| 2008 | 252 | 46 | € 2.413,- | |
| 2009 | 3370 | 87 | € 15.420,- | € 1.909,- |
| 2009 | 3370 | 87 | € 15.420,- | € 1.909,- |
| 2010 | 6319 | 307 | € 16.522,- | € 2.299,- |
| 2010 | 6319 | 307 | € 16.522,- | € 2.299,- |
| 2011 | 2503 | 127 | € 16.509,- | € 1.735,- |
| 2011 | 2503 | 127 | € 16.509,- | € 1.735,- |
| 2012 | 603 | 104 | € 17.107,- | € 1.584,- |
| 2012 | 603 | 104 | € 17.107,- | € 1.584,- |
| 2013 | 72 | 37 | € 20.161,- | € 1.458,- |
| 2013 | 20 | 10 | € 18.959,- | € 1.395,- |
| 2013 | 72 | 37 | € 20.161,- | € 1.458,- |
| 2014 | 255 | 130 | € 20.833,- | € 1.542,- |
| 2015 | 149 | 77 | € 20.500,- | € 1.486,- |
| 2016 | 288 | 149 | € 21.570,- | € 1.344,- |
| 2017 | 412 | 212 | € 23.258,- | € 1.428,- |
| 2018 | 586 | 306 | € 22.431,- | € 1.340,- |
| 2019 | 509 | 255 | € 22.786,- | € 1.766,- |
| 2020 | 1033 | 431 | € 22.389,- | € 2.254,- |
| 2021 | 58 | 31 | € 23.713,- | € 1.950,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 16.059,- | € 3.380,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 72-NXH-1 | |||
| 96-NDF-5 | |||
| HZ-489-V | |||
| 85-JHG-2 | |||
| 55-PDH-7 | |||
| 56-KLJ-2 | |||
| 16-KLJ-2 | |||
| 26-JDH-9 | |||
| 53-NDT-2 | |||
| 04-JGD-8 | |||
| 96-PSK-9 | |||
| 41-KZR-8 | |||
| 92-NJV-2 | |||
| 95-LDG-4 | |||
| 78-JDX-9 | |||
| 02-NXN-1 | |||
| 89-KKR-7 | |||
| 05-NKB-3 | |||
| 75-JLR-2 | |||
| 63-LTH-8 | |||
| 50-LDG-4 | |||
| 43-LZL-5 | |||
| 07-JBL-2 | |||
| 37-JHD-4 | |||
| 57-KXS-9 | |||
| 74-JKL-8 | |||
| 80-LZF-8 | |||
| 29-NBB-5 | |||
| 67-JNP-1 | |||
| 95-PBG-4 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 83-NVN-7 | 2026-05-26 | |||
| 30-NPH-1 | 2026-05-26 | |||
| 05-LPX-4 | 2026-05-21 | |||
| 46-NNV-7 | 2026-05-26 | |||
| 68-NDV-9 | 2026-05-20 | |||
| 25-JFB-8 | 2026-05-25 | |||
| 43-PRG-1 | 2026-05-19 | |||
| 85-KZB-6 | 2026-05-22 | |||
| 30-JKG-2 | 2026-05-27 | |||
| 33-LTK-6 | 2026-05-27 | |||
| 63-JVR-6 | 2026-05-27 | |||
| 17-KRL-6 | 2026-05-27 | |||
| 19-RDB-9 | 2026-05-25 | |||
| 45-JLK-9 | 2026-05-23 | |||
| 34-PVF-8 | 2026-05-17 | |||
| 25-RBF-6 | 2026-05-16 | |||
| 16-LNZ-7 | 2026-05-16 | |||
| 66-LTK-6 | 2026-05-15 | |||
| 51-KKL-1 | 2026-05-14 | |||
| 79-KVZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 05-LLZ-7 | 2026-05-25 | |||
| 39-NJJ-1 | 2026-05-16 | |||
| 82-JFP-6 | 2026-05-15 | |||
| 10-JGN-1 | 2026-05-16 | |||
| 17-RDR-7 | 2026-05-12 | |||
| 00-NGP-9 | 2026-05-15 | |||
| 08-LPT-1 | 2026-05-15 | |||
| 08-PBV-3 | 2026-05-12 | |||
| 12-NSX-6 | 2026-05-14 | |||
| 84-JBX-3 | 2026-05-20 |