Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 85-BDH-9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 441 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 12419 cc motor met 6 cilinders. Met 7.266 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 1617 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 441 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 6,92 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,29 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2013-12-19 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-12-19 |
| APK vervaldatum | 2021-12-19 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1533 |
| Periode | 2013-12-19 - 2014-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 10 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 6 | 0 | ||
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2014 | 4 | 1 |