Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 16.870,-
Ja, 2010
2005
2022-07-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Boxster met kenteken 84-LLR-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Dit voertuig is in juni 2010 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 239 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2687 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Met een massa van 1.370 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-06-2023. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 3.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2687 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 240 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1485 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,33 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Wielbasis | 2,42 m |
| Tenaamstelling | 2022-07-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-11-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-06-17 |
| APK vervaldatum | 2023-06-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Boxster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 26.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 96.201 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1262 |
| Periode | 2004-10-12 - 2006-07-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 56 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 6 | 3 | € 17.084,- | |
| 2004 | 6 | 3 | € 17.084,- | |
| 2005 | 91 | 33 | € 77.360,- | € 16.943,- |
| 2005 | 91 | 33 | € 77.360,- | € 16.943,- |
| 2006 | 51 | 20 | € 67.073,- | € 16.517,- |
| 2006 | 51 | 20 | € 67.073,- | € 16.517,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-RR-GG | 2026-05-11 | |||
| 02-RD-LR | 2026-01-17 | |||
| SJ-882-L | 2026-01-12 | |||
| 16-RK-HN | 2025-12-15 | |||
| 56-ZB-VD | 2025-07-15 | |||
| 53-RN-FN | 2025-07-15 | |||
| 6-TJT-33 | 2025-07-07 | |||
| 04-RHJ-1 | 2025-04-03 | |||
| 80-PV-RG | 2024-12-27 | |||
| 03-RH-JS | 2024-05-31 | |||
| 67-RP-RZ | 2024-04-12 | |||
| 09-RL-VT | 2024-03-22 | |||
| X-899-RH | 2024-03-02 | |||
| R-687-TR | 2024-01-11 | |||
| S-954-PP | 2023-06-10 | |||
| RD-210-G | 2022-08-05 | |||
| 90-RB-BK | 2022-07-28 | |||
| 64-SN-NS | 2021-08-28 | |||
| 83-RP-VL | 2021-05-23 | |||
| 38-RK-VP | 2021-01-06 | |||
| 70-SV-HR | 2026-02-17 | |||
| 29-KHL-3 | 2025-09-20 | |||
| 36-RBJ-9 | 2025-06-26 | |||
| 96-SR-RL | 2025-04-05 | |||
| ZP-628-K | 2024-12-23 | |||
| P-042-NX | 2024-05-21 | |||
| 58-SV-SH | 2024-05-13 | |||
| 43-ZG-BG | 2024-05-09 | |||
| 95-LLD-3 | 2024-01-29 | |||
| 77-SZ-PX | 2023-06-03 |