Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.301,-
Ja, 2005
2001
2025-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 84-RK-RK is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Dit voertuig is in mei 2005 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. Dit model beschikt over een 1985 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Met 1.500 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 16-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-13 |
| APK vervaldatum | 2026-05-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 210.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1383 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-08-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 705 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 232 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 27 | 8 | € 12.049,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2000 | 43 | 14 | € 10.683,- | |
| 2001 | 311 | 103 | € 11.209,- | |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2001 | 501 | 198 | € 41.113,- | € 10.727,- |
| 2002 | 245 | 88 | € 48.664,- | € 10.667,- |
| 2002 | 393 | 163 | € 47.035,- | € 10.240,- |
| 2002 | 395 | 164 | € 47.035,- | € 10.204,- |
| 2003 | 117 | 31 | € 45.516,- | € 10.339,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2003 | 175 | 67 | € 42.557,- | € 9.439,- |
| 2004 | 5 | 2 | € 45.289,- | € 6.684,- |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 7.144,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GN-524-L | |||
| 42-HV-PR | |||
| 25-KKR-7 | |||
| 08-XJ-JZ | |||
| 45-SH-DD | |||
| 53-TB-GL | |||
| 33-XHX-2 | |||
| 01-NT-RF | |||
| 07-SX-PF | |||
| 05-LT-VZ | |||
| 61-LR-XG | |||
| 33-LB-TN | |||
| 29-GL-FG | |||
| 47-GZ-XR | |||
| 31-GV-JT | |||
| 51-GDG-8 | |||
| 15-LL-SX | |||
| 61-RKL-9 | |||
| 70-GX-GN | |||
| 23-RX-SX | |||
| 65-LB-LV | |||
| 66-XX-ZF | |||
| 34-LV-XG | |||
| 07-TXG-3 | |||
| 07-GD-HL | |||
| 67-JS-TL | |||
| H-888-LR | |||
| 61-LVG-4 | |||
| 33-LZP-3 | |||
| ZJ-051-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-LT-XN | 2026-05-16 | |||
| 48-ZP-DN | 2026-05-02 | |||
| K-239-SG | 2026-04-11 | |||
| 46-HG-FG | 2026-05-21 | |||
| 72-ST-SF | 2026-05-19 | |||
| 11-NN-VL | 2026-05-17 | |||
| 48-LPL-4 | 2026-05-16 | |||
| 03-GGZ-6 | 2026-05-14 | |||
| 68-LZV-5 | 2026-05-08 | |||
| 43-HD-PT | 2026-05-12 | |||
| 39-TS-RR | 2026-04-18 | |||
| RS-822-H | 2026-05-02 | |||
| 30-SG-JX | 2026-04-24 | |||
| 32-XD-JX | 2026-04-17 | |||
| 00-HZB-9 | 2026-04-01 | |||
| 21-XRK-8 | 2026-04-14 | |||
| J-796-KX | 2026-04-08 | |||
| 57-LX-ND | 2026-03-28 | |||
| 43-LR-GN | 2026-03-31 | |||
| 88-GV-XD | 2026-03-31 | |||
| 44-NJ-SF | 2026-03-21 | |||
| 4-XFH-72 | 2026-03-07 | |||
| 22-PB-VN | 2026-03-27 | |||
| 59-HG-BJ | 2022-09-08 | |||
| 36-NB-NF | 2022-06-11 | |||
| 80-LT-PF | 2024-04-30 | |||
| 31-JD-PB | 2021-09-07 | |||
| 58-LR-LH | 2025-05-14 | |||
| 13-TT-VF | 2023-11-11 | |||
| 28-XG-VF | 2024-10-02 |