Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.697,-
Nee
2004
2026-05-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken 84-PT-JN is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1124 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Dankzij 985 kg ligt deze auto soepel op de weg. Deze auto werd op 16-11-2004 voor het eerst geregistreerd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 08-06-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1070 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-30 |
| APK vervaldatum | 2027-06-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.399 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenHuidige eigenaar
23 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.399,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 198.230 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 39 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 982 |
| Periode | 1998-09-16 - 2009-07-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 32497 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 2277 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 277 | 29 | € 2.393,- | |
| 1998 | 277 | 29 | € 2.393,- | |
| 1999 | 2806 | 222 | € 14.789,- | € 2.554,- |
| 1999 | 187 | 17 | € 2.996,- | |
| 1999 | 2806 | 222 | € 14.789,- | € 2.554,- |
| 2000 | 346 | 14 | € 2.876,- | |
| 2000 | 5025 | 299 | € 2.628,- | |
| 2000 | 5025 | 299 | € 2.628,- | |
| 2001 | 416 | 12 | € 3.060,- | |
| 2001 | 4764 | 286 | € 12.658,- | € 2.605,- |
| 2001 | 4764 | 286 | € 12.658,- | € 2.605,- |
| 2002 | 4383 | 243 | € 13.740,- | € 2.743,- |
| 2002 | 4383 | 243 | € 13.740,- | € 2.743,- |
| 2002 | 448 | 14 | € 3.206,- | |
| 2003 | 4682 | 232 | € 13.513,- | € 2.877,- |
| 2003 | 4682 | 232 | € 13.513,- | € 2.877,- |
| 2003 | 387 | 20 | € 3.292,- | |
| 2004 | 3397 | 280 | € 14.244,- | € 2.655,- |
| 2004 | 3397 | 280 | € 14.244,- | € 2.655,- |
| 2004 | 322 | 12 | € 3.256,- | |
| 2005 | 2708 | 281 | € 15.043,- | € 2.901,- |
| 2005 | 2708 | 281 | € 15.043,- | € 2.901,- |
| 2005 | 147 | 4 | € 16.702,- | € 3.377,- |
| 2006 | 1588 | 215 | € 14.563,- | € 2.816,- |
| 2006 | 1588 | 215 | € 14.563,- | € 2.816,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 19.818,- | € 4.372,- |
| 2007 | 1384 | 88 | € 13.365,- | € 2.617,- |
| 2007 | 1384 | 88 | € 13.365,- | € 2.617,- |
| 2008 | 1139 | 74 | € 12.707,- | € 2.465,- |
| 2008 | 1139 | 74 | € 12.707,- | € 2.465,- |
| 2009 | 344 | 28 | € 12.557,- | € 2.432,- |
| 2009 | 344 | 28 | € 12.557,- | € 2.432,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 76-RF-GZ | |||
| 38-NB-XJ | |||
| 18-JS-GR | |||
| 34-LL-BV | |||
| 13-PD-PT | |||
| 19-LZ-TX | |||
| 87-LF-PR | |||
| 85-RG-TL | |||
| 59-LV-JZ | |||
| 89-XF-SL | |||
| 82-JF-PV | |||
| 20-GX-PD | |||
| 51-LH-GF | |||
| 66-LJ-HH | |||
| 86-TL-ST | |||
| 84-FR-PP | |||
| 73-RP-HB | |||
| 73-JZ-KJ | |||
| 18-PD-BX | |||
| 48-NP-DN | |||
| 80-LR-XN | |||
| 22-RT-GJ | |||
| 5-SBX-66 | |||
| 05-HP-BZ | |||
| 44-PS-SP | |||
| 46-FV-RX | |||
| 18-LV-HN | |||
| 66-GJ-XX | |||
| 06-TS-KD | |||
| 47-GZR-6 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-GVL-9 | 2026-05-20 | |||
| 48-FK-PD | 2026-05-19 | |||
| 03-SB-RX | 2026-05-18 | |||
| 34-RK-SL | 2026-05-17 | |||
| 48-LF-NK | 2026-05-19 | |||
| 38-NH-TX | 2026-05-17 | |||
| 68-SZ-PH | 2026-05-21 | |||
| 71-RD-BL | 2026-05-18 | |||
| 92-TF-DR | 2026-05-18 | |||
| 64-RB-PV | 2026-05-21 | |||
| 32-JK-PK | 2026-05-19 | |||
| 02-FD-KD | 2026-05-18 | |||
| 48-NB-DJ | 2026-05-14 | |||
| 13lxlb | 2026-05-18 | |||
| 36-ZK-NJ | 2026-05-18 | |||
| 71-ND-PB | 2026-05-14 | |||
| 09-HB-KT | 2026-05-15 | |||
| 66-GV-NK | 2026-05-12 | |||
| 54-NK-BK | 2026-05-13 | |||
| 77-GPJ-9 | 2026-05-17 | |||
| 95-LF-HJ | 2026-05-14 | |||
| 67-JP-HN | 2026-05-12 | |||
| 52-RT-XB | 2026-05-14 | |||
| 83-JX-GB | 2026-05-15 | |||
| 22-HT-JH | 2026-05-14 | |||
| 65-GR-KX | 2026-05-12 | |||
| 97-PT-DB | 2026-05-09 | |||
| 08-RS-TV | 2026-05-08 | |||
| 63-GX-DF | 2026-05-11 | |||
| 10-DJ-KJ | 2026-05-19 |