Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.612,-
Nee
2004
2026-02-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 84-PF-KZ is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 95 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.230 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 21-05-2004. Dit voertuig is al 100 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 268 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-29 |
| APK vervaldatum | 2027-02-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
3 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 200.994 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 26 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2003-11-24 - 2007-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1247 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-RG-FG | 2026-05-26 | |||
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 59-PB-DB | 2026-05-27 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 14-RP-HR | 2026-04-29 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 56-SF-VZ | 2026-04-21 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 21-PT-TX | 2023-01-27 | |||
| 25-PG-DZ | 2021-08-19 | |||
| 13-RP-KD | 2022-05-23 | |||
| 08-PB-TN | 2021-05-12 | |||
| 47-ZJ-JG | 2021-01-27 | |||
| 13-PH-VR | 2023-08-25 | |||
| 56-PB-DB | 2026-01-14 | |||
| 65-NS-LV | 2022-09-23 | |||
| 36-RR-LX | 2024-07-29 | |||
| 03-NX-LP | 2020-07-03 |