Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.842,-
Nee
2004
2025-04-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 84-NN-RP is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.230 kg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1335 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-02 |
| APK vervaldatum | 2026-09-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.799 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.799 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.799,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 200.994 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 975 |
| Periode | 2003-11-24 - 2007-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1247 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 3.779,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2004 | 862 | 11 | € 3.757,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2005 | 278 | 1 | € 4.107,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2006 | 29 | 0 | € 4.194,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- | |
| 2007 | 10 | 3 | € 3.291,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 33-PD-HK | 2026-05-18 | |||
| 38-NL-XN | 2026-05-14 | |||
| 68-PD-LG | 2026-05-12 | |||
| 49-NZ-ZG | 2026-05-20 | |||
| 83-PL-VT | 2026-05-01 | |||
| 37-PR-JD | 2026-05-05 | |||
| 14-RP-HR | 2026-04-29 | |||
| 57-PB-DB | 2026-04-28 | |||
| 39-PF-TJ | 2026-05-05 | |||
| 04-RT-LK | 2026-04-21 | |||
| 56-SF-VZ | 2026-04-21 | |||
| 65-RX-JT | 2026-04-15 | |||
| 77-PD-NL | 2026-04-08 | |||
| 20-PH-GZ | 2026-05-11 | |||
| 45-NL-XN | 2026-04-04 | |||
| 66-RK-DS | 2026-03-13 | |||
| 88-PJ-JX | 2026-03-13 | |||
| 09-NZ-DH | 2026-03-07 | |||
| 16-SH-ZS | 2026-03-01 | |||
| 02-NX-LP | 2026-02-25 | |||
| 89-PJ-HL | 2026-02-25 | |||
| 54-PN-HB | 2021-08-10 | |||
| 08NXJB | 2021-12-03 | |||
| 01-PB-HG | 2021-06-05 | |||
| 73-NR-NG | 2024-02-10 | |||
| 91-PB-HF | 2024-01-11 | |||
| 77-RR-ZB | 2025-09-29 | |||
| 06-RR-BR | 2022-04-21 | |||
| 30-NX-BF | 2022-11-11 | |||
| 49-PB-FK | 2021-05-25 |