Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.433,-
Ja, 2009
2007
2026-03-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 207 CC met kenteken 84-JZX-7 is afkomstig uit het bouwjaar 2007. In oktober 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Met 1.493 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 287 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1493 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1760 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-04-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-10-01 |
| APK vervaldatum | 2027-03-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 207 CC cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 3.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 207 CC
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De bedrading van de voorstoelverwarming is niet correct uitgevoerd. Hierdoor kan het verwarmingselement van de voorstoelen constante aangestuurd worden.
Indien de storing optreedt kan de accu ontladen of de stoel overmatig worden verwarmd.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bedrading controleren en zonodig aanpassen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 3.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 156.622 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 48 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 818 |
| Periode | 2006-06-30 - 2010-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1435 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 327 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3 | 2 | € 2.228,- | |
| 2006 | 3 | 2 | € 2.228,- | |
| 2007 | 701 | 152 | € 30.675,- | € 6.420,- |
| 2007 | 701 | 152 | € 30.675,- | € 6.420,- |
| 2008 | 447 | 109 | € 30.826,- | € 6.174,- |
| 2008 | 447 | 109 | € 30.826,- | € 6.174,- |
| 2009 | 227 | 49 | € 30.502,- | € 5.941,- |
| 2009 | 227 | 49 | € 30.502,- | € 5.941,- |
| 2010 | 57 | 15 | € 29.317,- | € 5.511,- |
| 2010 | 57 | 15 | € 29.317,- | € 5.511,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 76-ZK-RZ | |||
| 62-XN-NL | |||
| 08-XH-DJ | |||
| KF-668-L | |||
| 11-XH-DJ | |||
| 43-LKJ-6 | |||
| 1-ZLZ-80 | |||
| 40-JPZ-7 | |||
| 96-XN-TX | |||
| PZ-217-H | |||
| NJ-674-P | |||
| K-813-RS | |||
| 03-XB-PR | |||
| 6-XDD-08 | |||
| HF-244-N | |||
| 55-XS-TL | |||
| 62-XTS-6 | |||
| 81-XN-RD | |||
| 51-LJG-2 | |||
| 72-XT-BZ | |||
| 82-GKJ-7 | |||
| 98-XN-SN | |||
| 7-ZTV-13 | |||
| 67-XZ-VB | |||
| 99-SBT-7 | |||
| 8-TKN-92 | |||
| X-056-DZ | |||
| 25-XS-SG | |||
| 46-XB-KB | |||
| 77-NGP-7 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-XT-FN | 2026-05-13 | |||
| 02-HNR-6 | 2026-05-04 | |||
| 20-XB-KB | 2026-05-16 | |||
| 05-XH-KT | 2026-05-11 | |||
| 16-JHR-4 | 2026-05-08 | |||
| 66-LKB-5 | 2026-05-05 | |||
| 13-ZJ-KS | 2026-05-18 | |||
| 85-XD-XG | 2026-05-06 | |||
| 50-XB-KB | 2026-05-12 | |||
| 53-XS-TL | 2026-05-11 | |||
| 74-HVH-1 | 2026-05-06 | |||
| 70-XF-LF | 2026-05-22 | |||
| 32-HSF-9 | 2026-04-27 | |||
| 40-XH-HJ | 2026-04-27 | |||
| 64-ZR-SP | 2026-05-09 | |||
| L-567-RS | 2026-04-28 | |||
| 26-LFV-3 | 2026-05-12 | |||
| 27-XB-KB | 2026-04-23 | |||
| 29-XB-KB | 2026-04-18 | |||
| 76-GSF-1 | 2026-05-04 | |||
| 45-ZK-NH | 2026-05-21 | |||
| 42-ZL-XD | 2026-04-21 | |||
| 64-ZP-GJ | 2026-05-18 | |||
| 76-XJ-DZ | 2026-05-13 | |||
| 19-ZD-TX | 2026-04-09 | |||
| 43-XB-KB | 2026-04-13 | |||
| 72-HLT-8 | 2026-05-01 | |||
| 35-JJG-9 | 2026-05-04 | |||
| N-621-PT | 2026-04-27 | |||
| TX-915-L | 2026-05-22 |