Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Arosa met kenteken 84-JS-PR is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Met 974 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Sinds 4146 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-09-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1053 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1400 kg |
| Lengte | 3,54 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,32 m |
| Tenaamstelling | 2015-01-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-01 |
| APK vervaldatum | 2026-09-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Arosa hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.395 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Arosa
Huidige eigenaar
11 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 166.060 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2000-09-20 - 2006-06-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5016 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 110 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2000 | 253 | 1 | € 1.803,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2001 | 205 | 1 | € 2.543,- | |
| 2001 | 1607 | 33 | € 2.017,- | |
| 2002 | 162 | 1 | € 2.691,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2002 | 1125 | 34 | € 2.232,- | |
| 2003 | 84 | 1 | € 2.749,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2003 | 967 | 21 | € 2.287,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 761 | 19 | € 2.249,- | |
| 2004 | 70 | 0 | € 2.676,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 2.366,- | |
| 2005 | 298 | 1 | € 2.106,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- | |
| 2006 | 5 | 1 | € 2.056,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 12GSDK | |||
| 35-JT-TJ | |||
| 36-JK-DB | |||
| 16-LF-NK | |||
| 08-JV-GH | |||
| 23-GJ-PB | |||
| 40-NS-PG | |||
| 88-NH-XX | |||
| 54-NR-LP | |||
| 98-GF-PX | |||
| 23-PV-RT | |||
| 55-JS-ZF | |||
| 73-GN-PT | |||
| 39-RB-VH | |||
| 74-HG-ZK | |||
| 97-NN-KT | |||
| 32-JK-GS | |||
| 65-JH-RX | |||
| 31-HZ-DG | |||
| 51-JK-DD | |||
| 32-NJ-DS | |||
| 58-LXS-2 | |||
| 72-HD-BG | |||
| 57-LN-DL | |||
| 83-HL-XT | |||
| 66-NN-SK | |||
| 83-LH-KL | |||
| 90-LL-DX | |||
| 29-JF-LN | |||
| 67-NJ-KS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LJ-VR | 2026-05-28 | |||
| 07-PV-RS | 2026-05-27 | |||
| 31-NJ-JP | 2026-05-25 | |||
| 61-LG-FF | 2026-05-18 | |||
| 53-GJ-NZ | 2026-05-18 | |||
| 32-HD-VS | 2026-05-27 | |||
| 78-PV-JP | 2026-05-15 | |||
| 18-JK-GS | 2026-05-19 | |||
| 44-JV-ZX | 2026-05-14 | |||
| 26-RL-BH | 2026-05-21 | |||
| 97-NS-PF | 2026-05-19 | |||
| 80-PT-HP | 2026-05-20 | |||
| 15-PT-VT | 2026-05-23 | |||
| 98-HD-XZ | 2026-05-17 | |||
| 53-HL-SF | 2026-05-11 | |||
| 80-LB-BZ | 2026-05-08 | |||
| 43-NS-PF | 2026-05-20 | |||
| 72-LN-DK | 2026-05-05 | |||
| 83-ND-VL | 2026-05-16 | |||
| 35-HX-PB | 2026-05-05 | |||
| 32-JP-NP | 2026-05-02 | |||
| 15-LV-DL | 2026-05-21 | |||
| 45-HF-FF | 2026-05-18 | |||
| 81-HJ-ND | 2026-05-05 | |||
| 31-NS-PG | 2026-05-05 | |||
| 31-LV-ZN | 2026-05-10 | |||
| 82-NR-RH | 2026-05-03 | |||
| 93-LK-RX | 2026-05-01 | |||
| 55-PD-JB | 2026-05-05 | |||
| 69-PP-VP | 2026-05-28 |