Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.678,-
Nee
2003
2020-11-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Focus met kenteken 83LTPR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. De cilinderinhoud bedraagt 1388 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 1660 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1244 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2020-11-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-05-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-05-22 |
| APK vervaldatum | 2021-11-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Focus hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
FORD Focus
Eigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 990 |
| Periode | 2000-08-25 - 2004-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 278 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 16 | 0 | € 3.363,- | |
| 2000 | 16 | 0 | € 3.363,- | |
| 2001 | 223 | 1 | € 3.318,- | |
| 2001 | 223 | 1 | € 3.318,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 3.175,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 3.175,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 3.692,- | |
| 2003 | 14 | 0 | € 3.692,- | |
| 2004 | 22 | 0 | € 3.792,- | |
| 2004 | 22 | 0 | € 3.792,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-HJ-ZF | 2026-05-14 | |||
| 45-NS-DB | 2026-05-12 | |||
| 11-GH-XJ | 2026-05-18 | |||
| 64-GV-LL | 2026-04-28 | |||
| 81-GZ-ZR | 2026-04-29 | |||
| 81-NR-XL | 2026-03-29 | |||
| 71-HG-KJ | 2026-03-28 | |||
| 58-HP-GV | 2026-03-28 | |||
| 26-GZ-DS | 2026-03-25 | |||
| 52-NL-TN | 2026-03-20 | |||
| 21-HF-ZR | 2026-05-07 | |||
| 47-HK-TS | 2026-03-14 | |||
| 90-PG-LL | 2026-03-25 | |||
| 77-NP-LB | 2026-03-06 | |||
| 49-GJ-VX | 2026-03-03 | |||
| 31PBDD | 2020-11-23 | |||
| 07-PG-XL | 2022-08-16 | |||
| 65-JF-TS | 2026-01-15 | |||
| 34-PF-NJ | 2022-03-28 | |||
| 89-NR-NH | 2020-05-29 | |||
| 31-NP-ZG | 2023-12-02 | |||
| 71-HH-TS | 2025-05-10 | |||
| 32-HB-RH | 2024-05-05 | |||
| 08-HF-SN | 2025-08-20 | |||
| 19-GV-HZ | 2026-01-31 | |||
| 84HJHV | 2020-07-23 | |||
| 05-HJ-KD | 2024-01-02 | |||
| 26NBNK | 2020-07-05 | |||
| 60-GZ-JP | 2022-07-30 | |||
| 54-LR-KR | 2023-12-16 |