Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan Primera Estate met kenteken 83-SN-KL is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Met 1.455 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 07-03-2006. Dit voertuig moet over 305 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1552 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1940 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Eerste registratie | 2006-03-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-03-15 |
| APK vervaldatum | 2025-07-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan Primera Estate stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.200 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Nissan Primera Estate
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.200,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 230.114 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1175 |
| Periode | 1998-04-14 - 2008-04-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 225 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 1 | 0 | € 4.190,- | |
| 1998 | 13 | 0 | € 4.263,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 1999 | 26 | 0 | € 4.164,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2000 | 3 | 0 | € 3.995,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 19 | 1 | € 6.392,- | |
| 2002 | 9 | 0 | € 7.556,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 56 | 0 | € 6.114,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 7.584,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 40 | 1 | € 6.108,- | |
| 2004 | 22 | 0 | € 6.790,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 27 | 0 | € 7.075,- | |
| 2005 | 22 | 0 | € 7.628,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 32 | 0 | € 6.736,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 7.136,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 7.281,- | |
| 2007 | 8 | 0 | € 6.642,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 6.594,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-NL-DP | 2026-04-29 | |||
| 71-TP-PH | 2026-04-21 | |||
| 28-TF-BR | 2026-04-07 | |||
| 52-RL-NH | 2026-04-02 | |||
| 42-TL-KH | 2024-04-09 | |||
| 18-NX-VL | 2022-04-14 | |||
| 76-SX-LH | 2026-01-27 | |||
| 92-NN-XS | 2022-08-01 | |||
| 23NRKB | 2020-07-04 | |||
| 33XFTR | 2020-07-19 | |||
| 51-TN-JG | 2023-01-26 | |||
| 03SRXZ | 2020-09-23 | |||
| 92NLDP | 2021-08-16 | |||
| 13-LP-RB | 2020-07-28 | |||
| 01-JN-DP | 2022-09-11 | |||
| 34-LZ-LP | 2021-07-19 | |||
| 84JRST | 2020-08-18 | |||
| 88-RJ-XJ | 2023-05-15 | |||
| 97-PB-BF | 2024-05-07 | |||
| 74-RN-VV | 2024-02-02 | |||
| 23-PL-PZ | 2020-10-06 | |||
| 94-RP-ZF | 2021-07-19 | |||
| 19-JV-VJ | 2022-03-11 | |||
| 35-RJ-JG | 2021-05-03 | |||
| 46-LT-DP | 2023-08-25 | |||
| 79-PP-RR | 2025-05-13 | |||
| 31-LT-TF | 2020-05-30 | |||
| 04-NT-VK | 2025-12-08 | |||
| 42-LN-HL | 2021-02-02 | |||
| 91-LG-NG | 2022-09-19 |