Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 82-XH-FZ is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.098 kg. Deze auto werd op 22-05-2007 voor het eerst geregistreerd. Sinds 19 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1098 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-05-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-31 |
| APK vervaldatum | 2026-08-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.888 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
19 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 209.561 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1040 |
| Periode | 2002-04-23 - 2009-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1659 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 98 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 184 | 14 | € 3.351,- | |
| 2002 | 184 | 14 | € 3.351,- | |
| 2003 | 465 | 17 | € 3.403,- | |
| 2003 | 465 | 17 | € 3.403,- | |
| 2004 | 55 | 12 | € 3.440,- | |
| 2004 | 131 | 5 | € 3.846,- | |
| 2004 | 55 | 12 | € 3.440,- | |
| 2005 | 155 | 8 | € 18.592,- | € 3.864,- |
| 2005 | 96 | 17 | € 3.538,- | |
| 2005 | 96 | 17 | € 3.538,- | |
| 2006 | 150 | 16 | € 19.295,- | € 4.053,- |
| 2006 | 433 | 22 | € 18.745,- | € 3.547,- |
| 2006 | 433 | 22 | € 18.745,- | € 3.547,- |
| 2007 | 376 | 10 | € 3.671,- | |
| 2007 | 376 | 10 | € 3.671,- | |
| 2007 | 100 | 2 | € 4.216,- | |
| 2008 | 49 | 6 | € 17.755,- | € 3.565,- |
| 2008 | 100 | 4 | € 3.937,- | |
| 2008 | 49 | 6 | € 17.755,- | € 3.565,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 16.696,- | € 4.378,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 16.696,- | € 4.378,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 90-TL-RJ | |||
| 71-TH-SK | |||
| 87-PS-GZ | |||
| 98-ST-TR | |||
| 30-SR-PP | |||
| 89-SN-BG | |||
| 86-ST-GK | |||
| 90-NG-XV | |||
| 56-LN-GH | |||
| 54-XK-HJ | |||
| 82-XD-ZL | |||
| 46-TV-VK | |||
| 19-RJ-RP | |||
| 66-NX-TB | |||
| 61-TF-RG | |||
| 83-XG-RL | |||
| 73-PV-XT | |||
| 23-NP-GH | |||
| 34-LX-PD | |||
| 55-LJ-GF | |||
| 55-RV-XD | |||
| 28-TJ-BV | |||
| 93-XX-BD | |||
| 15-TV-SV | |||
| 92-XG-DJ | |||
| 71-NJ-GX | |||
| 26-RS-NK | |||
| 99-GFX-9 | |||
| 71-SJ-PN | |||
| 62-TV-VJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 87-TG-FZ | 2026-05-18 | |||
| 23-LT-PR | 2026-05-22 | |||
| 28-LJ-ST | 2026-05-12 | |||
| 37-TF-HJ | 2026-05-17 | |||
| 96-TG-FZ | 2026-05-09 | |||
| 4-XNG-81 | 2026-05-13 | |||
| 51-TG-BF | 2026-05-12 | |||
| 83-TF-HH | 2026-05-05 | |||
| 27-NF-KX | 2026-05-28 | |||
| 78-PP-GJ | 2026-04-28 | |||
| 27-LH-PR | 2026-04-30 | |||
| 50-JX-BN | 2026-05-05 | |||
| 55-TZ-BT | 2026-05-25 | |||
| 16-XB-HH | 2026-05-05 | |||
| 25-TH-TN | 2026-04-28 | |||
| 36-SB-DB | 2026-05-14 | |||
| 98-TZ-FT | 2026-04-23 | |||
| 34-XS-LJ | 2026-04-17 | |||
| 46-XL-XR | 2026-05-20 | |||
| 01-XZ-DN | 2026-05-18 | |||
| 60-ZG-SR | 2026-04-28 | |||
| 13-GLH-8 | 2026-05-16 | |||
| 17-XS-FZ | 2026-05-10 | |||
| 31-TK-JD | 2026-04-13 | |||
| 89-TJ-FG | 2026-04-09 | |||
| 39-TG-RR | 2026-04-09 | |||
| 28-PH-PS | 2026-04-12 | |||
| 30-TX-SX | 2026-04-15 | |||
| 71-LH-VJ | 2026-04-05 | |||
| 61-SJ-GF | 2026-03-31 |